دوره آموزش وکالت مشاوران بسته گام طلایی

(دیدگاه 1 کاربر)

تومان 282,000

بسته گام طلایی آزمون وکالت جی 5

بسته کمک آموزشی وکالت مشاوران گام طلایی مجموعه‌ کمک آزمون بی‌نظیر حقوقی از مجموعه بسته های آموزشی وکالت جی 5 است که برای آمادگی آزمون‌ وکالت با تکیه بر مسیریابی و میانبر و شناخت نقات قوت و ضعف داوطلب طراحی شده است و حاوی نکات طلایی و سوالات پرتکرار آزمون های وکالت و آزمون قضاوت 10 سال اخیر می‌باشد. این بسته آموزشی وکالت مختص 3 دسته از داوطلبان میباشد: الف- داوطلبانی که مطالعه نسبتا خوبی داشته اند. ب- داوطلبانی که مطالعه ای نداشته اند اما تمایل دارند بطور آزمایشی در آزمون های مشاغل حقوقی شرکت کنند. ج- داوطلبانی هستند که از بسته های قدرتی وکالت استفاده کرده اند.

ویژگی های محصول

 • نوع آزمون: وکالت مشاوران
 • منابع بسته: منابع بسته آموزشی گام طلایی طبق آخرین منابع اعلامی و کتب مرجع تهیه می‌شود.
 • روش: نوعی مسیریابی برای اطلاع از نقاط ضعف و قوت خود است.

منابع بسته آمادگی آزمون وکالت جی 5 چیست؟

 • مجموعه حقوق مدنی: کتب دکتر کاتوزیان و از جزوات دکتر شهبازی به عنوان مرجع مکمل
 • مجموعه حقوق تجارت: جلد دکتر اسکینی و نکات کلیدی دکتر کاویانی و نص قانون
 • مجموعه حقوق جزا: محشی دکتر گلدوزیان و کتب دکتر اردبیلی و نص قانون مجازات
 • مجموعه آیین دادرسی کیفری: نص صریح و گزیده نکات کلیدی
 • مجموعه آیین دادرسی مدنی: نص قانون همراه نکات کلیدی دکتر شمس
 • مجموعه اصول فقه: کتاب اصول استنباط دکترابوالحسن محمدی و محمد خوانساری منطق صوری، خلیل قبله‌ای خویی، سعید قافی، جعفر سبحانی
 • مجموعه قوانین خاص حقوقی، کیفری و مجموعه امور حسبی

هزینه این بسته همراه با هزینه 40 هزارتومان جعبه بیسیک محاسبه شده است.

توضیحات

بسته کمک آموزش وکالت مشاوران قوه قضاییه

راه حل ما برای زمان کم باقیمانده تا آزمون مشاغل (وکالت – قضاوت) چیست؟ بسته گام طلایی پیشنهاد متخصصان به داوطلبان است زیرا این بسته را مانند تیر نهایی برای رسیدن به هدف می دانند. علاوه بر این به نوعی می تواند مسیریاب خوبی برای داوطلبانی باشد که میخواهند از نقاط ضعف و قوت خود اطلاع پیدا کنند و جهت تقویت خود اقدام نمایند. بسته گام طلایی جی۵ چیست؟ این بسته لقمه های آماده اورژانسی ست که میانبر مناسبی برای داوطلبان شناخته شده است و حاوی نکات طلایی و سوالات پرتکرار آزمون های وکالت و آزمون قضاوت ۱۰ سال اخیر می باشد و به دلیل پاسخ های مستند به قانون منجربه مطالعه تحلیلی سوالات می شود. در این محصول از قانون ۲۰ هشتاد استفاده کرده ایم طبق قانون بیست هشتاد حداقل ۲۰ درصد سوالات هر سال تکرار سوالات سال های گذشته می‌باشد. پس حتی صرف مطالعه این بسته به روش جی۵ بیست درصد قطعی می‌تواند به داوطلبان کمک کند. بسته گام طلایی مناسب چه اشخاصی ست؟ بسته کمک آموزشی گام طلایی مناسب سه دسته از داوطلبان است:

الف- داوطلبانی که مطالعه نسبتا خوبی داشته اند و با اطلاعات خودشان میتوانند پاسخگوی حداقل ۵۰ درصد سوالات آزمون وکالت باشند این بسته را تهیه میکنند تا به طور تقریبی بتوانند پاسخگوی ۷۰ درصد مباحث باشند.

ب- داوطلبانی که مطالعه ای نداشته اند اما تمایل دارند بطور آزمایشی در آزمون های مشاغل حقوقی شرکت کنند. این دسته از داوطلبان می توانند با این محصول با حداقل مطالعه شان پاسخگویی بهتری در آزمون داشته باشند.

ج- دسته سوم داوطلبانی هستند که از بسته های قدرتی وکالت استفاده کرده بودند و مطالعه جامع و کاملی داشته اند و نیاز به جمع بندی با سوالات کاربردی و پرتکرار و تحلیلی دارند و با این محصول (گام طلایی) به هدف مدنظرشان می رسند.

پشتیبانی بسته گام طلایی به چه صورت انجام می‌شود؟ پس از تهیه این بسته در حین دوره مطاللعاتی داوطلبان می‌توانند در صورت نیاز با تیم تخصصی پشتیبانان تماس بگیرند و از راهنمایی های فوق العاده عالی و تخصصی این تیم استفاده نمایند. ویژگی محصول گام طلایی جی۵ چیست؟ مطالعه تطبیقی و هم زمان چندین منبع پاسخ های مستند به قانون با ذکر شماره مواد توانایی شناسایی قوانین مرتبط کاهش حجم منابع مکمل بودن محصول گام طلایی با بسته های قدرتی و سرعتی و چتر نجات تسریع در روند پاسخگویی به سوالات تستی تسلط قطعی بر سوالات و نکات طلایی آزمون های سال های گذشته محتویات بسته گام طلایی شامل چه مواردیست؟ این بسته حاوی جی برگ ها و جعبه مطالعاتی مدل بیسیک میباشد.

جی‌برگ ها میتوانند بدون نیاز به مراجعه به آموزشگاه حقوقی و کنکوری شما را در رسیدن به آزمون وکالت کمک میکنند.

منابع کمک آموزش گام طلایی

منابع بهترین بسته آمادگی آزمون وکالت چتر نجات جی ۵ شامل موارد ذیل است:

 • مجموعه حقوق مدنی این دوره شامل: جی برگ‌ها، گردآوری، تالیف و تطبیقی ازمهم‌ترین منابع مانند کتب دکتر کاتوزیان و از جزوات دکتر شهبازی به عنوان رفرنس مکمل نیز استفاده شده و نص قانون وگزیده نکات و تست‌های ۱۵ سال اخیر در برخی مجموعه‌ها جایگذاری شده است.
 • مجموعه حقوق تجارت: بر اساس منابعی چون، ۵ جلد دکتر ربیعا اسکینی و نکات کلیدی دکتر کاویانی و نص قانون به همراه نکات آزمونی که در لابه لای مواد ارائه شده است.
 • مجموعه حقوق جزا که این مجموعه جی برگ‌ها: براساس منابعی چون، محشی دکتر گلدوزیان و کتب دکتر اردبیلی و نص قانون مجازات همراه نکات کلیدی که در لابه لای مواد ارائه شده است.
 • مجموعه آیین دادرسی کیفری: شامل مجموعه جی برگ‌های نص صریح و گزیده نکات کلیدی که در لابه لای مواد ارائه شده می‌گردد.
 • مجموعه آیین دادرسی مدنی: این مجموعه بر اساس منابعی چون نص قانون همراه نکات کلیدی دکتر شمس که در لابه لای مواد ارائه شده و تست‌های چندین سال اخیر آزمون وکالت، قضاوت، ارشد، دکتری اعزام به خارج ازکشور است.
 • مجموعه اصول فقه: کتاب اصول استنباط دکتر ابوالحسن محمدی و محمد خوانساری منطق صوری، خلیل قبله‌ای خویی، حمیدفرجی، سعید قافی و جعفر سبحانی است و دربر‌گیرنده‌ی تمامی مطالب تفسیری منابع اصول فقه و همراه با تست های ۱۵ سال اخیر آزمون‌های حقوقی است.
 • مجموعه قوانین خاص حقوقی،کیفری و مجموعه امور حسبی: به طور مجزا بوده که این مجموعه جی برگ‌ها شامل کلیه قوانین خاص حقوقی و کیفری مهم و نکات کلیدی در لابه لای مواد ارایه شده است.

 

سوالات متداول

بسته گام طلایی جی۵ چیست؟
این بسته شامل ۲۵۶۸ لقمه آماده اورژانسی (جی برگهای آماده) از مجموع سوالات ۱۳ سال وکالت و ۸ سال قضاوت تا آزمونهای سال ۹۸ می باشد باشد و به دلیل پاسخ های مستند به قانون منجربه مطالعه تحلیلی سوالات می شود.

بسته گام طلایی مناسب چه اشخاصی ست؟
این محصول مناسب سه دسته از داوطلبان است:
الف- داوطلبانی که مطالعه نسبتا خوبی داشته اند و با اطلاعات خودشان میتوانند پاسخگوی حداقل ۴۰ درصد سوالات آزمون وکالت باشند این بسته را تهیه میکنند تا به طور تقریبی بتوانند پاسخگوی ۷۰ درصد مباحث باشند.
ب- داوطلبانی که مطالعه ای نداشته اند اما تمایل دارند بطور آزمایشی در آزمون های مشاغل حقوقی شرکت کنند. این دسته از داوطلبان می توانند با این محصول با حداقل مطالعه شان پاسخگویی بهتری در آزمون داشته باشند.
ج- دسته سوم داوطلبانی هستند که از بسته های قدرتی وکالت جی۵ استفاده کرده بودند و مطالعه جامع وکاملی داشته اند و نیاز به جمع بندی با سوالات کاربردی و پرتکرار و تحلیلی دارند و با این محصول (گام طلایی) به هدف مدنظرشان می رسند.

پشتیبانی بسته گام طلایی به چه صورت انجام می شود؟
پس از تهیه این بسته در حین دوره مطاللعاتی، داوطلبان می توانند درصورت نیاز با تیم تخصصی پشتیبانان تماس بگیرند و از راهنمایی های تخصصی این تیم استفاده نمایند.

ویژگی محصول گام طلایی جی۵چیست؟
مطالعه تطبیقی و هم زمان چندین منبع
پاسخ های مستند به قانون با ذکر شماره مواد
توانایی شناسایی قوانین مرتبط
کاهش حجم منابع
مکمل بودن محصول گام طلایی با بسته های قدرتی و سرعتی و چتر نجات
تسریع در روند پاسخگویی به سوالات تستی
تسلط قطعی برسوالات و نکات طلایی آزمون های سال های گذشته

۰/۵ ( ۰ نظر )

جدول ویژگی‌ها

انتشارات

جی 5

سایر توضیحات

مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی, مسیریابی و میانبر و شناخت نقات قوت و ضعف داوطلب

روش ارسال

پستی

یک دوره را انتخاب کنید

آزمون مشاوران قوه قضائیه

برند

انتشارات G5

دسته آموزشی

حقوق

1 دیدگاه برای دوره آموزش وکالت مشاوران بسته گام طلایی

 1. مهدیار

  این بسته شامل چی میشه اینقدر ارزونه؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 دیدگاه برای دوره آموزش وکالت مشاوران بسته گام طلایی

 1. مهدیار

  این بسته شامل چی میشه اینقدر ارزونه؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.