دوره آمادگی آزمون مشاوران قوه قضاییه ۶ ماهه

تومان 5,490,000

دوره آمادگی آزمون وکالت مشاوران 6 ماهه (سرعتی)

مجموعه کامل قوانین اصلی به همراه نکات کلیدی، تست ها و برنامه ریزی و مشاوره 6 ماهه میباشد.

ویژگی های محصول

  • نوع آزمون: وکالت قوه قضاییه
  • مدت زمان برای استفاده: مدت زمان کوتاه و فشرده در 6 تا 9 ماه
  • منابع بسته: منابع بسته آموزشی سرعتی طبق آخرین منابع اعلامی و کتب مرجع تهیه می‌شود.
  • روش: تکیه بر گزیده نکات منسجم و تست‌های پرکاربرد
شناسه محصول: chaatr6-moshaveran دسته: برچسب: , ,

توضیحات

بسته کمک آموزش وکلای قوه قضائیه

این مجموعه برای زمان باقی مانده تا آزمون که تقریبا ۶ ماه است تهیه شده است

سفر ۵۱۰۰۰ گامی مشاوران قوه قضاییه

۵۱ هزار گام کوچک و هدفمند تا مشاوران قوه قضاییه

به جای سردرگمی بین کلاس ها و کتابهای متعدد، تنها با ۵۱ هزار گام کوچک و برنامه ریزی شده به مشاوران قوه قضاییه برسید.

مجموعه کامل قوانین اصلی به همراه مطالب تفسیری کتب، نکات کلیدی و تستی. شما به راحتی می توانید با  برنامه ریزی روز شمار و دقیق و پشتیبانی ۶ ماهه بر تمامی مواد قانونی، مطالب تفسیری کتب و نکات تستی و کلیدی تسلط کامل را داشته باشید.

هدف سفر

هدف این سفر آن است که با وجود جاده پر پیچ و خم آزمون مشاوران شما به سلامت به مقصد خود برسید. در این سفر خیال شما راحت است که با وجود منابع متعدد و پراکنده، به غنی ترین و کامل ترین منابع دسترسی دارید و با هر شرایطی که از لحاظ زمانی دارید راه حل و تور های مختلفی برای سفر شما موجود است. در این سفر پر فراز و نشیب شما نیاز به جی پی اسی دارید که در هر لحظه فاصله شما را نسبت به مقصد نشان دهد تا شما مطمئن باشید در جهتی درست در حال حرکت هستید و جعبه جی ۵ همان جی پی اس شماست در این سفر به شما کوله های یادگیری داده می شود که تمامی لوازم مورد نیاز شما را فراهم می کند. .این کوله های یادگیری شامل تمامی منابع مورد نیاز شما هستند که به صورت جی برگ های آماده تنظیم شده اند و  با مرور و تکرار آنها به روش جی ۵ برای همیشه به حافظه بلند مدت شما منتقل می شود . شما در آزمون مشاوران با تسلط کامل تمامی مواد قانونی و مطلب تفسیری را به یاد می اوید و با اطمینان کامل به تست های آزمون پاسخ می دهید. در این سفر شما نیازمند  همراهی لیدر های حرفه ای هستید تا  لحظات سخت سفر شما را به لحظاتی شیرین و پر آرامش مبدل سازند، پشتیبان، لحظه لحظه شما را همراهی و مراقبت  میکند و بهترین راه حل ها را در زمان چالش های یادگیری به شما ارائه می دهند.

محتوای آموزشی سفر

جی برگ های آماده یا همان لقمه های یادگیری مهمترین توشه ی سفر یادگیری شما هستند که شامل کلیه قانون ها (مواد قانونی) وحقوق ها (مطالب تفسیری کتاب ها) می باشند و شما را از استرس کتاب ها و کلاس های متعدد و فراموشی مطالب و … راحت می کنند. با این توشه های غنی برای به سلامت رسیدن به مقصد موفققیت در آزمون مشاوران به هیچ منبع دیگری نیاز ندارید.

کوله یادگیری موفق

جدول شماره ۱: محتوای کوله ی یادگیری موفق مشاوران قوه قضاییه

محتوای کوله

کاربرد

مزایا

فکر افزار جی ۵ (جی پی اس سفر)

فکر افزار جی ۵ همان جی پی اس شما در این سفر یادگیری است که نشان می دهد کجای مسیر یادگیری هستید و تثبیت وبه یاد سپاری مطالب را برای شما میسر می سازد.شما با پشت سر گذاشتن ۵ مرحله یادگیری با جی ۵ سفرتان را بیمه می کنیدو از چند جهت اطمینان کامل می یابید

۱-افزایش سرعت مطالعه و صرفه جویی در زمان

۲- تثبیت و پایداری همیشگی مطالب در حافظه بلند مدت

۳-استفاده از وقت های مرده و تلف شده در جهت یادگیری بیشتر

جی برگ های قوانین و حقوق ها (توشه های سفر)

متقاضیان آزمون مشاوران قوه قضاییه  نیازمند تسلط کامل بر تمامی مطالب این توشه ها ویژه کار آموزان و متقاضیان آزمون مشاوران می باشد.متقاضیان آزمون مشاوران نیازمند تسلط کامل بر تمامی مطالب اعم از قوانین و مطلب تفسیری حقوق ها هستند. تیم متخصصین حقوقی جی ۵ تمامی نکات و مطالب اعم از قوانین و مطالب تفسیری منابع  را به صورت جی برگ های نوشته شده تهیه و گردآوری کرده است.دوستان حقوقی با مطالعه این جی برگ ها دیگر نیازبه هیچ منبع دیگری ندارند.

۱-مطالعه و مقایسه تطبیقی هم زمان چندین منبع

۲-توانایی شناسایی قوانین مرتبط

۳-یادگیری هم زمان شرح ماده

۴- کاهش حجم منابع

۵-تسریع در پاسخگویی به سوالات چهار گزینه ای

 

جدول شماره ی ۲: محتوای توشه های مشاوران قوه قضاییه

توضیحات

منابع

تعداد جی برگ

نام توشه

ردیف

این توشه شامل قانون ها (تسلط بر نص مواد) و حقوق ها که مطالب تفسیری منابع می باشد که همراه تست های ۱۵ ساله ی آزمون های سال های گذشته می باشد.

نظم کنونی دکتر کاتوزیان،دکتر امامی ،دکتر صفایی،دکتر شهیدی و جزوات دکتر شهبازی

۱۲۱۸۶

مدنی

۱

این توشه شامل تمامی ماده ها به همراه نکات کلیدی و تست های ۱۵ ساله ی آزمون های سال های گذشته می باشد.

نص مواد به همراه نکت کلیدی کتاب دکتر شمس

۲۰۰۱۶

آیین دادرسی مدنی

۲

این توشه شامل تمامی ماده های قانونی به همراه مطالب تفسیری منابع می باشد که طبق قانون جدید و آخرین تغییرات تنظیم شده است.

نص قانون به همراه مطالب تفسیری کتب دکتر اردبیلی و دکتر گلدوزیان

۵۸۰۸

جزا

۳

این توشه شامل تمامی ماده های قانونی به همراه مطالب تفسیری منابع می باشد که همراه با آخرین تغییرات می باشد که شما علاوه بر تسلط بر مواد تمامی مباحث و نکات کتب را هم مطالعه می کنید

نص قانون به همراه مطالب تفسیری کتب دکتر اسکینی ،دکتر دمیرچی ودکتر کاویانی می باشد.

۵۸۶۲

تجارت

۴

با توجه به قانون محور بودن این منبع این توشه شامل تمامی مواد به همراه نکات کلیدی  می باشد که همراه با اصلاحیه و طق قانون جدید تنظیم شده است

نص مواد (تسلط کامل بر تمامی مواد)

۲۷۳۶

آیین دادرسی کیفری

۵

.این توشه شامل قانون ها (تسلط بر نص مواد) و حقوق ها که مطالب تفسیری منابع می باشد که همراه تست های ۱۵ ساله ی آزمون های سال های گذشته می باشد

نص قانون به همراه مطالب تفسیری کتاب دکتر غلامرضا شهری

۱۸۵۶

حقوق ثبت

۶

این توشه شامل تمامی ماده های قانونی به همراه مطالب تفسیری منابع می باشد که همراه با آخرین تغییرات می باشد که شما علاوه بر تسلط بر مواد تمامی مباحث و نکات کتب را هم مطالعه می کنید

نص مواد (تسلط کامل بر تمامی مواد

۱۴۷۲

قانون امور حسبی

۷

در دست آماده سازی

 

بودجه بندی آموزشی(نقشه راه)

با توجه به زمان شروع سفر یادگیری شما، راه ها و نقشه های متفاوتی برای موفقیت شما فراهم شده است که شامل مسیر ها و راه هایی با زمان یک ساله ، ۶ ماهه و ۳ ماهه می باشد.

جدول شماره ۳: بودجه بندی آموزشی(نقشه راه)

مسیر سفر

زمان سفر

محتوای سفر

مسیر قدرتی

زمان مناسب  بیشتر از ۹ ماه

این مسیر برای متقاضیانی مناسب است که تا آزمون زمان مناسبی دارند و می توانند تمامی مطالب را به همراه قوانین فرعی  در قالب یک برنامه ریزی روزشمار و پشتیبانی گام به گام مطالعه کنند و دیگر دغدغه ی زمانبندی و اتمام و مرور دروس را ندارند دراین مسیر تمامی مطالب از پایه مطالعه و مرور تثبیت میشود.

مسیر سرعتی

۶ تا ۹ ماه

این مسیر و راه  برای آن دسته از متقاضیانی مفید است که زمان متوسطی تا آزمون دارند اما میخواهند برای پاسخگویی به تمام سوالات، کلیه ی دروس، مطالب و نکات را بخوانند و با مرور وتکرار به منابع مسلط شوند، این  مسیرمعمولا به دوستانی که  ۶ تا ۹ ماه تا آزمون زمان دارند توصیه میشود.تیم حقوقی جی ۵ با توجه به این زمان با ارائه برنامه ریزی روز شمار و دقیق و پشتیبانی گام به گام این امکان را به دوستان میدهند که بتوانند با تسلط بر تمامی مطالب موفقیت خود را در ازمون مشاوران قوه قضاییه  قطعی کنید

مسیر همراه با چتر نجات

۳ ماه یا کمتر

در این مسیر متقاضیان آزمونهای حقوقی زمان اندکی را برای مطالعه ی منابع دارند که در این راه دوستان نیازمند یک برنامه یزی دقیق و روزشمار و پشتیبانی گام به گام می باشد،  در این زمان پیش بینی شده که معمولا ۳ ماه یا کمتر میباشد به متقاضیان توشه های ویژه که تسلط به قوانین و نکات داده می شود.

برنامه ریزی و پشتیبانی(تور های آموزشی جی ۵ در سفر مشاوران قوه قضاییه)

 در این سفر شما میتوانید متناسب با نیاز و علایق خود در یکی از این تور های آموزشی ثبت نام نمایید و با همراهی پشتیبانانو راهنما های سفر به مقصد موفقیت در آزمون مشاوران قوه قضاییه برسید.

جدول شماره ۴: برنامه ریزی و پشتیبانی(تور های آموزشی جی ۵ در سفر مشاوران قوه قضاییه)

مسیر سفر

زمان سفر

محتوای سفر

مسیر قدرتی

زمان مناسب  بیشتر از ۹ ماه

این مسیر برای متقاضیانی مناسب است که تا آزمون زمان مناسبی دارند و می توانند تمامی مطالب را به همراه قوانین فرعی  در قالب یک برنامه ریزی روزشمار و پشتیبانی گام به گام مطالعه کنند و دیگر دغدغه ی زمانبندی و اتمام و مرور دروس را ندارند دراین مسیر تمامی مطالب از پایه مطالعه و مرور تثبیت میشود.

مسیر سرعتی

۶ تا ۹ ماه

این مسیر و راه  برای آن دسته از متقاضیانی مفید است که زمان متوسطی تا آزمون دارند اما میخواهند برای پاسخگویی به تمام سوالات، کلیه ی دروس، مطالب و نکات را بخوانند و با مرور وتکرار به منابع مسلط شوند، این  مسیرمعمولا به دوستانی که  ۶ تا ۹ ماه تا آزمون زمان دارند توصیه میشود.تیم حقوقی جی ۵ با توجه به این زمان با ارائه برنامه ریزی روز شمار و دقیق و پشتیبانی گام به گام این امکان را به دوستان میدهند که بتوانند با تسلط بر تمامی مطالب موفقیت خود را در ازمون مشاوران قوه قضاییه  قطعی کنید

مسیر همراه با چتر نجات

۳ ماه یا کمتر

در این مسیر متقاضیان آزمونهای حقوقی زمان اندکی را برای مطالعه ی منابع دارند که در این راه دوستان نیازمند یک برنامه یزی دقیق و روزشمار و پشتیبانی گام به گام می باشد،  در این زمان پیش بینی شده که معمولا ۳ ماه یا کمتر میباشد به متقاضیان توشه های ویژه که تسلط به قوانین و نکات داده می شود.

همراهی پشتبانان و راهنماهای سفر

سفر شما به مقصد موفقیت در آزمون قضاوت ،سفری پر فراز و نشیب است که میتوانید لذت بخش و امن ی پر استرس و خطرناک

باشد. پشتیبان و راهنمای سفر جی ۵،متخصصینی هستند که تا رسیدن شما به مقصد موفقیت همواره کنار شما هستند و با کمک خود شما  این سفر را برای شما لذت بخش و امن خواهند کرد.

جدول شماره ۵: کوله ی خدمات همراه( رایگان)

نام توشه

شرح توشه

قیمت( ریال)

تخفیف

تست سیب شخصیت

بر اساس این تست، رنگ شخصیت شما و نقاط قوت و ضعفتان مشخص می شود، و پشتیبانان بر اساس نتایج آن، شما را در مسیر یادگیری راهنمایی و حمایت می کنند.

۱۰۰.۰۰۰

رایگان

پاسخگویی۱۰۰ درصدی به  سوالات و ابهامات و رفع اشکال

در صورتیکه همسفر، در مسیر یادگیری، با ابهام، اشکال یا سوالی مواجه گردید بدون هیچ محدودیتی از طریق تماس تلفنی می تواند با پشتیبان خود در ارتباط باشد.

هر تماس ۵۰.۰۰۰

رایگان

پشتیبانی آنلاین

در صورتیکه هسفر، در مسیر یادگیری، با ابهام، اشکال یا سوالی مواجه گردید بدون هیچ محدودیتی از طریق سایت جی ۵( بخش پشتیبانی آنلاین)  می تواند با پشتیبان خود در ارتباط باشد.

هر پشتیبانی ۵۰.۰۰۰

رایگان

جی‌برگ ها میتوانند بدون نیاز به مراجعه به آموزشگاه حقوقی و کنکوری شما را در رسیدن به آزمون وکالت کمک میکنند.

۵/۵ ( ۱ نظر )

جدول ویژگی‌ها

انتشارات

جی 5

سایر توضیحات

ارائه روش آموزش منسجم و دقیق با برنامه ریزی روزانه, بسته مطالعه سریع, مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی, مدت زمان آموزشی 6 ماه تا 9 ماه

روش ارسال

پستی

یک دوره را انتخاب کنید

آزمون مشاوران قوه قضائیه

برند

انتشارات G5

دسته آموزشی

حقوق

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آمادگی آزمون مشاوران قوه قضاییه ۶ ماهه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آمادگی آزمون مشاوران قوه قضاییه ۶ ماهه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.