لیست آموزشگاه های آزاد سینمایی تهران

لیست آموزشگاه های آزاد سینمایی تهران

لیست آموزشگاه های آزاد سینمایی تهران


لیست آموزشگاه های آزاد سینمایی تهران

لیست آموزشگاه های آزاد سینمایی تهران | مقالات مرتبط با آموزشگاه های فرهنگی هنری و سینمایی

در این مطلب قصد داریم فهرست مشخصات آموزشگاه های آزاد سینمایی دارای مجوز دایم و مجوز موقت در استان تهران را برای شما شرح خواهیم داد.

سینما چیست؟

به سینما هنر هفتم نیز گفته میشه؛ در واقع سینما هنری است که با ضبط تصویر و ترکیب آن با صدا به مخاطب مفهوم خاص و مورد نظر را منتقل میکند. سینما با رشته های دیگر هنر هم در ارتباط است و از آنها استفاده میکند. در واقع سینما مجموعه ای از تصاویر و صداها را طرح میکند و با رعایت برخی اصول حاکم بر این هنرها به هدف خودش که انتقال تفکر و یا مفهوم ویژه ای هست دست پیدا میکند.

پس هنر سینما از نظر محتوا با زمینه‌های گوناگون علوم انسانی، علوم ارتباطات،‌ ادبیات و رشته‌های مختلف هنری ارتباط دارد و از نظر تکنیکی از مفاهیم فیزیک صوت، شیمی، مکانیک و الکترونیک استفاده میکند.

همواره رشته های سینمایی جزو پر طرفدارترین رشته های هنری که شامل طیف گسترده ای از شاخه ها چون گویندگی و دوبلاژ، بازیگری فیلمنامه، کارگردانی، نویسندگی، تصویربرداری، گریم سینمایی، فیلم نامه نویسی، تدوین، عکاسی، ساخت بازی های رایانه ای، انیمیشن و بازیگری کودک و نوجوان و … میباشد.

هنر دوستان نسبت به توانایی و علایق خود در این رشته ها مشغول به آموزش و فراگیری دوره های مختلف سمعی و بصری از مبتدی تا حرفه ای و سنین خردسالی تا بزرگسالی میشوند تا بعد از طی کردن دوره ها و دریافت مدارک معتبر سازمان فنی و حرفه ای در زمینه های شغلی رشته سینما مشغول به فعالیت میشوند.

زمینه های شغلی رشته سینما

ساخت فیلم با عوامل غیر حرفه ای و حرفه ای، دستیار کارگردان، دستیار فیلم بردار، دستیار تدوین و نورپردازی، طراحی و نقاشی صحنه، کارگردان سینما، تولید برنامه های سینما، طراحی گریم و ماسک، نویسنده فیلمنامه و غیره که در طرح زیر آورده شده.

ما قصد داریم در این مطلب بهترین آموزشگاه های حال حاضر فعال که مشغول به آموزش در زمینه سینمایی میباشند را همراه با مشخصات تماس آموزشگاه و آدرس موقعیت آموزشگاه و نیز رشته هایی که آن آموزشگاه در حال حاضر مشغول به آموزش آن میباشد را معرفی کنیم تا اگر قصد شرکت در کلاسهای سینمایی و رشته های ذکر شده را دارید براحتی بتوانید نزدیکترین آموزشگاه به محل زندگی خود را بیابید و با تماس با آموزشگاه مورد نظر مشاوره رایگان برای شرکت در کلاسهای ذکر شده را دریافت کنید.

طبق اعلام دفتر مطالعات و دانش سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لیست آموزشگاه های آزاد سینمایی سمعی و بصری تهران سال ۹۷ اعلام شده که شامل دو دسته میباشد:

الف) آموزشگاه های آزاد سینمایی دارای مجوز دایم استان تهران

ب) آموزشگاه های آزاد سینمایی دارای مجوز موقت استان تهران

لیست آموزشگاه های اعلام شده در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ را با تفکیک آموزشگاه دارای مجوز دائم و موقت در اختیار شما قرار میدهیم.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید.
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *