فروش گواهینامه و مدرک آیلتس؛ یک وسوسه شیطانی !!

فروش مدرک آزمون آیلتس

فروش مدرک آزمون آیلتس


کجا مدرک آیلتس را بفروشیم؟

آزمون آیلتس یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین آزمون‌های بین‌المللی زبان‌های خارجی است که افراد زیادی قصد شرکت در آن را دارند. این آزمون به قدری مهم است که برای مهاجرت تحصیلی، کاری و برخورداری فرصت‌های شغلی مناسب باید حتما در آن شرکت کنید. به دلیل سختی این آزمون و نیاز مراکز مختلف به کسب نمره بالا، افراد زیادی جذب تبلیغات خرید و فروش مدرک آیلتس می‌شوند. بسیاری از افراد نیز بدلیل مشکلات مالی یا غیره قصد فروش مدرک آیلتس خود را دارند!!

این موضوع باعث شده تا بازار فروش مدرک آزمون آیلتس گرم باشد. افرادی مشغول به خرید و فروش مدرک این آزمون مهم هستند و عده ای دیگر هم بفکر تقلب در آزمونن. در همین راستا عده ای هم درحال بررسی و مشاوره در مورد راه های تقلب در آیلتس هستند. در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه به بررسی جزئیات خرید و فروش گواهینامه آیلتس میپردازیم.

آزمون آیلتس IELTS

آیلتس چیست؟

آزمون‌های بین‌المللی مختلفی برای زبان انگلیسی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به تافل و آیلتس اشاره کرد. آزمون آیلتس یکی از محبوب‌ترین آزمون‌های زبان است که در اقدامات تحصیلی، کاری و مهاجرتی بسیار کاربردی است. به این صورت که اگر می‌خواهید برای کار یا تحصیل در کشورهای خارجی و مخصوصا انگلیسی‌زبان اقدام کنید، باید حتما مدرک زبان آیلتس را داشته باشید.

مدرک زبان آیلتس دارای سیستم نمره‌دهی از ۰ تا ۹ است. شما حتی اگر در برگه آزمون خود هیچ گزینه‌ای را هم ثبت نکنید، در این آزمون نمره ۲ الی ۳ را دریافت خواهید کرد. نمره ۹ که بالاترین نمره در آیلتس است، تنها به افرادی اعطا می‌شود که از بالاترین دانش ممکن در رابطه با این زبان برخوردار هستند. معمولا هم افرادی که زبان مادری آن‌ها انگلیسی است می‌توانند این نمره را دریافت کنند.

برای مهاجرت از روش‌های مختلف مانند کاری یا تحصیلی به کشورهای دیگر، باید نمره آزمون آیلتس حداقل ۵.۵ را با توجه به شرایط داشته باشید. برای تحصیل در مقاطع بالا مانند دکترا لازم است که حداقل نمره ۷ یا ۷.۵ را داشته باشید که چندان ساده به‌دست نمی‌آید. به همین خاطر، افراد زیادی به سراغ تقلب در این آزمون یا خرید مدرک آن می‌روند.

تقلب در آیلتس ممکن است؟!

تقلب در آزمون یکی از روش های دیگر رسیدن به مدرک آیلتس است که فکر وسوسه انگیز آن عده ای متقاضیان را رها نمیکند. آیا تقلب در آیلتس ممکن است؟

در این مطلب، موضوع فروش مدرک آیلتس را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.شاید با خود تصور کنید که حتی در صورت عدم برخورداری از دانش کافی می‌توانید سر جلسه آزمون آیلتس تقلب کنید. اما باید در این رابطه، این نکته اشاره کنیم که برای شرکت در آزمون آیلتس به هیچ عنوان نباید به این موضوع حتی فکر کنید. تقلب در آزمون آیلتس غیر ممکن است و ما این موضوع را در مطلبی از قبل منتشر شده بصورت کامل توضیح داده ایم.

آزمون آیلتس به دو صورت کامپیوتری و کاغذی برگزار می‌شود. در آزمون کاغذی، افراد زیادی در کنار شما حضور دارند و در عین حال، حضور مراقب‌های متعدد هم باعث می‌شود که نتوانید تقلب کنید. در آزمون کامپیوتری هم باید قبل از ورود به اتاق آزمون تمام وسایل خود را داخل یک لاکر قرار دهید. در اتاق آزمون هم هیچ‌کسی حضور ندارد و تنها خودتان هستید که باید با کامپیوتر به سوالات پاسخ دهید. در نتیجه، عملا امکان تقلب در این آزمون را ندارید.

اگر به هر دلیل قصد تقلب در آزمون آیلتس را داشته باشید، فورا از جلسه امتحان خارج و گزارش تخلف شما به IDP ارائه خواهد شد. این می‌تواند منجر به عدم امکان شما برای حضور مجدد در این آزمون شود. در نتیجه، بد نیست کمی درباره مواردی که در این آزمون بین‌المللی به عنوان تقلب شناخته می‌شوند، آشنایی داشته باشید.

رونوشت از برگه داوطلبین، به همراه داشتن کتاب، جزوه و کاغذ، استفاده از وسایل الکترونیکی مثل تلفن همراه، ساعت هوشمند و هدفون، برهم زدن عمدی نظم آزمون، تغییر در علائم و مشخصات برگه پاسخ‌نامه، صحبت با دیگران، عدم ارائه مشخصات حقیقی خود، ارائه گذرنامه یا مدارک جعلی و شرکت کردن شخص دیگری به غیر از داوطلب همه از مواردی هستند در آیلتس به عنوان تقلب شناسایی می‌شوند و مراقب می‌تواند به بهانه آن‌ها شما را از ادامه آزمون محروم کند.

فروش مدرک آیلتس کجا انجام می‌شود؟

همان‌طور که به این موضوع اشاره شد، افرادی که می‌خواهند نمره بالایی را در آزمون آیلتس کسب کنند، اما فکر می‌کنند که توانایی لازم را برای آن ندارند، به سراغ تقلب کردن سر جلسه امتحان یا خرید مدرک این آزمون بین‌المللی می‌روند.

شاید با خود تصور کنید که دریافت مدرک زبان این آزمون به راحتی انجام می‌شود و مدرک ارائه شده هم کاملا واقعی و معتبر است. اما در این باره باید به این نکته اشاره کنیم که مرکز آیلتس به هیچ عنوان مدارک ارائه شده خود را نمی‌فروشد.

اگر دنبال مراکز فروش مدرک آیلتس هستید، می‌توانید برای خرید آن‌ها در وب جست‌وجو کنید. با جست‌وجوی عبارت فروش مدرک آیلتس، وب‌سایت‌های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که این مدرک را با قیمت‌های مختلف به شما می‌فروشند. همچنین به صورت حضوری هم می‌توانید برای خرید این مدارک اقدام کنید.

گول تبلیغات فروش مدرک آیلتس را نخورید!

همان‌طور که پیش‌تر هم به این موضوع اشاره شد، فروش مدرک آیلتس کاری کاملا غیرقانونی است و مدرک ارائه شده هم هیچ اعتباری ندارد. تمام این موارد دست به دست هم می‌دهند تا بخواهید در زمان خرید این مدارک، کمی تامل کنید. اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم، تمام افرادی که قصد فروش مدرک آیلتس را دارند، نوعی کلاهبردار هستند.

کلاهبرداران با توجه به مدرک آیلتسی که در نظر دارید، قیمت تعیین می‌کنند. هرچقدر که نمره آیلتس مد نظر شما بیشتر باشد، باید هزینه بیشتری هم برای دریافت این مدرک ارائه کنید. این موضوع ممکن است تا حدی پیش برود که هزینه دریافت این مدرک بیشتر از هزینه شرکت در آزمون شود.

آیا می‌توان کلاهبرداران مدرک آیلتس را گزارش داد؟

شما می‌توانید با تهیه یک گزارش رسمی و مناسب از کلاهبردار، او را به دپارتمان اصلی آیلتس معرفی کنید. این باعث می‌شود که آن فرد در لیست سیاه این مجموعه قرار بگیرد و در کوتاه‌ترین زمان کسب و کار دروغین او از بین برود.

چگونه کلاهبردارها اقدام به فروش مدرک می‌کنند؟

با توجه به اینکه شما می‌دانید که مدرک آیلتسی که خریداری می‌کنید، تقلبی است، کلاهبردار باید شرایط را کاملا قانونی جلوه دهد تا بتوانید خرید خود را انجام دهید. به‌عنوان‌مثال، او هزینه را از شما به صورت دو مرحله‌ای دریافت می‌کند و برای مرحله اول، یک شماره کارت را برای واریز ارائه می‌دهد. این باعث می‌شود که تصور کنید مدرکی که قصد خرید آن را دارید، قانونی است و مشکل خاصی برای خرید آن وجود ندارد.

حال ممکن است این سوال را از خود بپرسید که آیا می‌توان در صورت عدم دریافت خدمات از این افراد شکایت کرد؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم خرید مدرک کاری غیرقانونی است و در صورت گزارش، خودتان هم به دردسر خواهید افتاد.

همچنین ممکن است اگر کلاهبردار را به شکایت تهدید کنید، او هم شما را تهدید به گزارش به مرکزی کند که قصد دارید مدرک آیلتس را برای آن دریافت کنید. انجام این کار توسط او باعث می‌شود که شما در لیست سیاه آن مجموعه قرار بگیرید و شانس خود را برای فعالیت یا اخذ پذیرش آن از دست بدهید.

چگونه می‌توان از اصالت مدرک آیلتس مطمئن شد؟

آیلتس برای بررسی اصالت مدارک خود روشی را در نظر گرفته است که با کمک آن می‌توانید به راحتی از اصالت مدرک مورد نظر مطمئن شوید. البته باید به این نکته اشاره کنیم که کلاهبرداران معمولا مدرکی را به شما ارائه نمی‌دهند که بخواهید از آن استعلام بگیرید.

فروش مدرک آیلتس به هیچ عنوان قانونی نیست

اگر می‌خواهید مدرک آیلتس را دریافت کنید، توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان به سراغ تبلیغات فروش این مدرک نروید. چرا که همه آن‌ها از موارد کلاهبرداری هستند و سرمایه شما را هدر می‌دهند. بهترین گزینه برای دریافت مدرک این آزمون، شرکت در آزمون اصلی آیلتس است که به مراتب هزینه کمتری از خرید مدرک تقلبی آن دارد.

مطمئن‌ترین راه برای داشتن مدرک آیلتس

باتوجه به آنچه گفته شد، مطمئن‌ترین و بهترین شیوه برای رسیدن به مدرک آیلتس، گذراندن دوره آیلتس و شرکت در این آزمون است. اطمینان داشته باشید که با صرف کمی زمان بیشتر و کمک گرفتن از یک مدرس خوب و باتجربه می‌توانید به‌راحتی امتحان موفقیت آمیزی را پشت سر بگذارید و مدرک دریافتی خود را به موسسات و مراکز مربوطه با اطمینان کامل ارائه نمایید. در ادامه به معرفی چندتا از بهترین مراکز آموزش آیلتس کشور میپردازیم که جزو معتبرترین مراکز آموزش آیلتس ایران و تهران هستند.

لیست ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه آیلتس تهران و ایران

پرسش و پاسخ

فروش مدرک آیلتس یعنی چه؟

یعنی شخصی که مدرک آیلتس را دارد آن را به دیگری در قبال چیزی بفروشد.

فروش مدرک آیلتس از چه طریقی انجام میشود؟

فروش ایلتس از طرق مختلفی توسط افراد خاصی انجام میشود که قابل اطمینان نیستند. مطلب را مطالعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *