درباره ایران آموزشگاه

جوان، صادق، حرفه ای

درباره ایران آموزشگاه

ایران آموزشگاه فعالیت خود را در سال ۹۶ با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر پشتکار نیروهای تخصصی در زمینه معرفی آموزشگاه‌ها و موسسات آموزشی آغاز نمود.

ما پس از بررسی کمبودها در این حوزه تصمیم به راه اندازی بانک اطلاعاتی برای جستجوی آموزشگاه‌ها و مراکز آموزشی کشور نموده ایم تا تلاشی برای بهتر دیده شدن و معرفی موسسات، آموزشگاها و آکادمی های فعال سراسر کشور، با هدف افزایش بهره‌وری این موسسات در سطح کشور نموده باشیم.

ما سعی داریم تا بستری برای معرفی مراکز آموزشی کشور ایجاد کرده تا دانشجویان و هنرجویان براحتی مراکز معتبر آموزشی نزدیک محل زندگی خود را بسادگی مشاهده نمایند. این بستر امکان تبلیغات و معرفی رایگان حوزه های مختلف آموزشی در کشور را ایجاد نموده است. از این مراکز میتوان به کلاس‌های آنلاین و حضوری همچون آموزشگاه‌های زبان‌های خارجی، آموزشگاه‌های موسیقی، آموزشگاه‌های آرایشگری و گریم مردانه و زنانه، مراکز آموزش هنرهای نمایشی، آموزشگاه‌های سینمایی و بازیگری، آموزشگاه‌های هنرهای تجسمی شامل انواع آموزشگاه‌های نقاشی، طراحی و هنرهای زیبا، موسسات آموزش کامپیوتر و شبکه، مراکز آموزش فنی و حرفه ای از جمله آموزشگاه های عکاسی و تصویربرداری، آموزشگاه مکانیک و برق خودرو، گل آرایی، خیاطی و طراحی دوخت و دیگر آکادمی های صدور مدرک فنی و حرفه ای، سالن ها و باشگاه های ورزشی و دیگر مراکز آموزشی مجاز کشور اشاره کرد.

بجهت ارتقا سطح دانش عمومی نیز در بخش مجله ایران آموزش اقدام به انتشار مطالب آموزشی در زمینه رشته های یاد شده هستیم.

ایران آموزشگاه در همین راستا بصورت ویژه به معرفی مراکز اعزام دانشجو و مراکز ارائه دهنده خدمات آموزش آنلاین نموده است.

“این تویی که انتخاب میکنی چطور به هدفت میرسی، تردید نکن زودتر …