درباره ایران آموزشگاه

جوان، صادق، حرفه ای

درباره ایران آموزشگاه

ایران آموزشگاه فعالیت خود را در سال ۹۶ با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر پشتکار نیروهای تخصصی در زمینه معرفی آموزشگاه‌ها و موسسات آموزشی آغاز نمود.

تیم طراحی “وب آزاد“ پس از بررسی کمبودها در این حوزه تصمیم به راه اندازی مرجع جستجوی هوشمند آموزشگاه‌ها و بانک اطلاعاتی آموزشگاهی برای کمک به بهتر دیده شدن و معرفی موسسات آموزشی و آموزشگاهی فعال سراسر کشور با هدف افزایش بهره‌وری این موسسات در سطح کشور نمود. همچنین برای دسترسی بهتر کاربران برای جستجوی آسان منبع و اطلاعات ارائه شده اقدام به تفکیک آموزشگاه‌ها و موسسات بر اساس موقعیت مکانی و زمینه فعالیت آن نموده ایم که شامل آموزشگاه های سینمایی و بازیگری، آموزشگاه های موسیقی و آواز، آموزشگاه های هنری تزئینی و تجسمی، نقاشی، عکاسی و غیره، آموزشگاه های زبان های خارجی، آموزشگاه های کامپیوتر و شبکه، آموزشگاه های رانندکی و موتورسیکلت، آموزشگاه های آرایشگری و گریم، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، آموزشگاه های تخصصی و کنکوری و باشگاه ها و سالن های ورزشی نموده ایم.

گروه مهندسی وب آزاد با عاملیت محمد سامان با سابقه ی طولانی در حوزه های مختلف اقدام به راه اندازی وبسایت ایران آموزشگاه نموده است.

“این تویی که انتخاب میکنی چطور به هدفت میرسی، تردید نکن زودتر …

فرم مشاوره و معرفی آموزشگاه