۶ تا از بهترین آموزشگاه آیلتس و دوره آیلتس IELTS کرج

آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرج 6 تا از بهترین آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرج - آموزشگاه آیلتس کرج IELTS - کلاس آیلتس کرج IELTS- 6 تا از بهترین آموزشگاه های آیلتس IELTS کرج با مجوز رسمی و معتبر

آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرج


_

معرفی بهترین آموزشگاه آیلتس و کلاس آیلتس IELTS کرج

معرفی برترین مراکز فعال در حوزه آموزش آیلتس در کرج شامل آموزشگاه آیلتس کرج و کلاس‌های آیلتس کرج

_

مدرک آیلتس IELTS یکی از کارآمدترین مدارک در زبان انگلیسی برای پذیرش در دانشگاه های خارجی و یا مهاجرت به کشوری دیگر برای زندگی یا کار می باشد و ما در این مطلب قصد داریم چند تا از مراکز معتبر آموزش آیلتس در کرج را به شما معرفی نماییم که همگی جزو بهترین آموزشگاه آیلتس کرج و معتبرترین کلاس آیلتس کرج IELTS محسوب میشوند و در امر آموزش آیلتس کرج و برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس در استان البرز شهرت بسیاری دارند. در ادامه سعی داریم مراکز آیلتس کرج را بصورت کوتاه همراه با خدمات و نوع فعالیت آنها به زبان آموزان معرفی نماییم تا با بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های آیلتس در کرج و استان البرز آشنا شوید، ولی قبل از هر چیز اشاره کوتاهی به چند تعریف کوتاه از آزمون آیلتس IELTS و مفهوم آن را داریم.

آیلتس چیست؟

در تعریف معنای لغوی باید گفت که آیلتس (به انگلیسی: IELTS مخفف International English Language Testing System) “نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی” می‌باشد و در حال حاضر یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

ساختار آزمون آیلتس IELTS شامل چه چیزهایی می‌شود؟

آزمون آیلتس IELTS از ۴ بخش شنیدار Listening، خواندن Reading، نوشتن Writing و مکالمه Speaking تشکیل شده‌ است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است که گونه آکادمیک مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

اعتبار آزمون آیلتس فواید گرفتن مدرک آیلتس IELTS

آزمون آیلتس IELTS از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی Writing ،Reading ،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاه ها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا امتحان IELTS را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک IELTS الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در امتحان IELTS به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمره هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌باشد. نمره کلی امتحان با معدل گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه IELTS، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش بطور جداگانه ذکر می‌شود.

هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره‌ای را مشخص می‌کند و اکثر آنها حداقل نمره کلی ۶٫۵ را می‌خواهند بطوریکه نمره هر بخش هم از ۶ کمتر نباشد (البته این قاعده کلی است و هر دانشگاه شرایط خاص خود را دارد). به عنوان مثالی دیگر، برای اینکه حداکثر امتیاز زبان انگلیسی را جهت مهاجرت به کانادا کسب نمایید، باید در هر چهار قسمت امتحان IELTS حداقل نمره ۷ بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با آزمون و مدرک آیلتس میتوانید از مطالب مفید زیر استفاده نمایید.

دقت داشته باشد که معیار این رتبه بندی نظر سنجی زبان آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده و … )، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره های آیلتس و سایر موارد قرارداده و معرفی نموده ایم. همینطور ممکن است این آموزشگاه ها دارای شعبات متعددی باشند که در اینصورت در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

برترین مرکز آموزش آیلتس و دوره های آیلتس کرج کدامند؟

در ادامه معرفی مینماییم: بهترین آموزشگاه آیلتس کرج، بهترین مرکز برگزار کننده آمادگی آزمون آیلتس کرج و بهترین کلاس آیلتس کرج را در دوره های مختلف ترمیک، فشرده و یا فوق فشرده و خصوصی یا VIP و یا حتی دوره های آموزشی از راه دور چون بسته های آموزشی آیلتس یا آموزش آنلاین آیلتس.

همینطور میتوانید چند تا از بهترین آموزشگاه های زبان عمومی و مکالمه زبان کرج که در حوزه آموزش زبان در حوزه های گوناگون مشغول هستند را نیز مشاهده کنید.

شرکت در نظر سنجی: معرفی بهترین آموزشگاه آیلتس IELTS کرج

آموزشگاه-آیلتس-کرج-ielts-karaj-ایران-آموزشگاه
آموزشگاه-آیلتس-کرج-ielts-karaj-ایران-آموزشگاه
_

برترین کلاس آیلتس IELTS کرج و استان البرز

_

« مراکز و کسب و کار های معرفی شده همگی جزو برترین های تهران بوده و دارای سابقه درخشانی می باشند »

_

ششم: آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرج – آموزشگاه زبان نصیر

_

مدیریت: ……- نوع فعالیت: « با مجوز رسمی از »

مؤسسه نصیر در کرج یکی از بهترین آموزشگاه های زبان کرج در سال ۱۳۷۵ با همکاری و همیاری دکتر حسام میرآقا و استاد منصور میرآقا افتتاح گردید. آموزشگاه زبان نصیر با شعبه مرکزی در گوهردشت شروع به فعالیت نمود و تابحال شعبات متعددی را احداث نموده است.

پنجم: آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرج آموزشگاه زبان رهام

 

_

بزودی اطلاعات تکمیل خواهد شد …

چهارم: آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرجخانه آیلتس دکتر آرین کریمی

 

_

بزودی اطلاعات تکمیل خواهد شد …

سوم: آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرجآموزشگاه زبان سیمین

 

_

بزودی اطلاعات تکمیل خواهد شد …

دوم: آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرج آموزشگاه زبان آپادانا

 

_

⇐ مدیریت: … – نوع فعالیت: « با مجوز رسمی از … »

 

 

اول: آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرجآموزشگاه زبان

 

_

⇐ مدیریت: … – نوع فعالیت: « با مجوز رسمی … »

_

سر آخر

حرف آخر ایران آموزشگاه

کدام یکی از آموزشگاه زبان را برای آموزش دوره آیلتس IELTS انتخاب کنیم؟

آموزشگاه های متعددی در زمینه آموزش آیلتس IELTS و آمادگی برای آرمون هایی چون آیلتس و تافل وجو دارد که ایران آموزشگاه به ۶ تا از بهترین آموزشگاه آیلتس IELTS آن در کرج اشاره نمود که نسبت به نظر سنجی زبان آموزان، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش (ترمیک – فشرده – فوق فشرده و ..)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و … انتخاب کرده تا به شما معرفی کند.

امیدواریم که این مطلب در انتخاب آموزشگاه مناسب شما را یاری کرده باشد. لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه ها در قسمت نظرات انتهای صفحه ارسال نمایید.

در ادامه توجه شما را به مطلبی مفید در این حوزه جلب مینمایم:

پل ارتباطی آموزشگاه ها با ایران آموزشگاه ۰۹۱۲۳۶۴۹۲۹۶

نظر سنجی بهترین آموزشگاه

  • ۹ + ۷ =

معرفی فهرست بهترین آموزشگاه های زبان و معتبرترین کلاس های آیلتس کرج در کشور و هزینه دوره های آموزش زبان شامل دوره های آموزشی زبان های خارجی، بهترین آموزشگاه زبان آیلتس، کلاس آموزش آلمانی، کلاس آموزش فرانسه، کلاس آموزش ترکی استانبولی، کلاس آموزش اسپانیایی، کلاس آموزش روسی، کلاس آموزش عربی، کلاس آموزش سوئدی، کلاس آموزش کره ای، کلاس آموزش چینی، کلاس آموزش ایتالیایی، کلاس آموزش اسلونی و دیگر زبان های خارجی و نیز آموزشگاه ها و موسسات و آکادمی های برگزاری دوره های تکمیلی آموزش تافل TOFEL، کلاس آموزش آیلتس IELTS، کلاس آموزش تولیمور TOLIMOR، کلاس آموزش آزمون TOEFL IBT، کلاس آموزش آزمون KET، کلاس آموزش آزمون FCE، کلاس آموزش آزمون CAE، کلاس آموزش آزمون KET، کلاس آموزش آزمون آزمون تف (TEF) و دیگر کلاس های آمادگی آزمونهای تخصصی دیگر مرتبط با زبان های خارجی و همچنین دوره های آموزشی ترمیک و فشرده و فوق فشرده زبان برای مهاجرت و غیره.

۶ تا از بهترین آموزشگاه و کلاس آیلتس IELTS کرج

باز کردن متنبستن متن
امتیاز ما
برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید.
[کل: ۰ میانگین: ۰]

ایران آموزشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *