باشگاه خلبانی فراز

باشگاه خلبانی فراز

باشگاه خلبانی فراز


معرفی باشگاه خلبانی فراز

باشگاه خلبانی فراز با استفاده از مجرب ترین اساتید پاراگلایدر کشور در زمینه آموزش این رشته ورزشی فعالیت می کند، خرید و فروش تجهیزات و برگزاری اردوهای تفریحی آموزشی نیز از دیگر فعالیت های این باشگاه می باشد.

زمینه فعالیت: دوره‌های آموزشی متوسطه و پیشرفتۀ پاراگلایدر و پاراموتور

درباره آموزشگاه:

باشگاه فراز از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در استان البرز آغاز نموده است. زمینۀ اصلی فعالیت این باشگاه، آموزش هنرجویان علاقه‌مند به رشته ورزشی پاراگلایدر و پاراموتور می باشد. باشگاه خلبانی فراز برای نخستین بار در استان البرز اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی متوسطه و پیشرفتۀ پاراگلایدر نمود و هم اکنون با استفاده از اساتید رسمی انجمن ورزش های هوایی کشور به گسترش فعالیت های آموزشی خود مشغول است. آموزش هنرجویان در این باشگاه بر اساس آخرین سیلابس های آموزشی ارایه شده توسط انجمن ورزش های هوایی ایران صورت می پذیرد.

از زمان آغاز فعالیت باشگاه تاکنون در حدود پنجاه هنرجو در مقاطع مختلف از اساتید باشگاه مدارک پروازی خود را دریافت نموده اند. عدم وجود کوچکترین سانحه و آسیب دیدگی برای هنرجویان در حین آموزش و همچنین پروازهای پس از دورۀ آموزشی طی فعالیت‌های چند ساله از افتخارات باشگاه خلبانی فراز می باشد.

کلاس‌های آموزشی تئوری و عملی در باشگاه فراز توسط آقایان رامین رحمانی و سهیل باریکانی دو تن از اساتید رسمی انجمن ورزش های هوایی کشور انجام می شود. در ادامه مختصری از رزومۀ اساتید باشگاه را مشاهده خواهید کرد.

آدرس باشگاه خلبانی فراز: کرج، خیابان بهار، نرسیده به برج دالاهو، نبش کوچه شهید سبکرو، پلاک ۱۶۵، طبقه ۲، واحد ۴

موبایل: ۰۹۱۲۲۶۱۳۵۰۹

__________

همواره برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه ها میتوانید به بخش مقالات و اخبار مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *