آموزش طراحی سایت

اگر شما جز آن‌ دسته از علاقه مندانی هستید که به مهارت های طراحی سایت و پیاده سازی آن با استفاده از طراحی و برنامه نویسی علاقه مند هستید و دوست دارید در حوزه طراحی سایت و توسعه آن فعالیت کنید، یا اینکه با مهارت های HTML آشنا هستید و دوست دارید آن را گسترش و بهبود ببخشید تا به عنوان یک کارشناس توسعه دهنده نرم افزاری وارد بازار کار شوید این مجموعه آموزشی مناسب است.

درباره دوره آموزش جامع طراحی سایت

این دوره به صورت کامل و جامع مهارت توسعه وب سایت با استفاده از زبان های HTML ،CSS ،Javascript ،React ،Node.js برای شما آموزش خواهد داد. با فراگیری این دوره می‌توانید در زمینه های توسعه نرم افزاری، توسعه برنامه Front End، توسعه و گسترش برنامه‌هایی که با جاوا اسکریپت و برنامه Full Stack طراحی شده است اقدام کنید.

مزیت دوره آموزش طراحی سایت

اگر قصد دارید برای خود بصورت شخصی از راه خدمات طراحی سایت کسب درآمد کنید، یا یک تیم طراح در حوزه نصب تا طراحی سایت را راه اندازی کنید، یا اینکه قالب های خارجی را ترجمه و بهینه سازی یا راست چین کنید، یا اینکه می‌خواهید افزونه و برنامه های جانبی برای سیستم های مدیریت محتوای متنوع طراحی کنید و کسب درآمد کنید این مجموعه مناسب شما است.

حوزه طراحی وب سایت و برنامه های جانبی آن به سرعت بالایی در جامعه در حال گسترش است و می‌توان گفت  از درآمد زایی بالایی برخوردار می‌باشد، که در آینده هم بازار کار خوبی را همراه خواهد داشت.

 پوشش نیاز کسب و کارهای ایرانی در حوزه خدمات اینترنتی هنوز خیلی از بخش ها دست نخورده باقی مانده است و این فرصت خوبی است با فراگیری دوره آموزش طراحی سایت بتوانید با تسخیر این بخش‌ها برای خود یک کسب و کار پولساز راه اندازی کنید.

مباحث آموزشی دوره آموزش طراحی سایت

مهارت طراحی برنامه های توسعه پذیر در حوزه شرکت های دانش بنیان و محوریت فناوری

آموزش کامل ۱۰ پروژه چالش بر انگیز برای فراگیری جزییات خدمات طراحی سایت و استفاده از آن به عنوان نمونه کار جهت جذب و استخدام در شرکت‌ها

آموزش کد نویسی استاندارد و تمیز مطابق با الگوهای سئو و بهینه سازی وب سایت

می‌توانید به عنوان یک کارشناس توسعه وب هم بصورت مستقل کار کنید یا بصورت تیمی با کسب و کارهای مختلف فعالیت کنید.

با مباحث و پایه اولیه برنامه نویسی جاوا اسکریپت آشنا خواهید شد.

همزمان تکنیک و مهارت React + Redu برای طراحی و پیاده سازی Front End را فرا خواهید گرفت.

با روش های طراحی برنامه برای احراز هویت و ایجاد سیستم امن مدیریت کاربران و مشتریان یک وب سایت را فرا خواهید گرفت.

با مفاهیم و کاربرد Express، SQL و PostgreSQL که پایه و شالوده هر برنامه نویسی Back End است بصورت کامل آشنا خواهید شد.

در بخش دیگر مجموعه آموزش جامع طراحی سایت شما با مفاهیم و الگو های اصولی برای توسعه وب سایت با استفاده از بان های برنامه نویسی و ترکیب آنها برای نتیجه عالی را یاد خواهید گرفت.

از مزیت خوب دوره آموزشی طراحی سایت با استفاده از زبان های HTML،CSS ،Javascript ،React ،Node.js بدون نیاز به پیش نیاز و مهارت در دوره های دیگر می‌باشد که علاوه بر اینکه در زمان شما صرفه جویی ایجاد خواهد کرد می‌تواند بصورت یکپارچه با روش و خلاقیت های طراحی و توسعه وب کمک بسیاری کند.

مهارت های تخصصی آموزشی این دوره

تخصصی که بعد از فراگیری این دوره می‌توانید مطابق آن نسبت به طراحی و توسعه سایت اقدام کنید به شرح زیر خواهد بود :

  • با ساختار HTML / HTML5 آشنا خواهید شد. این ساختار برای طراحی سایت های CMS بیشترین کاربرد را دارد.
  • با ساختار کدهای CSS / CSS3 به صورت جامع آشنا خواهید شد.
  • با ساختار فریمورک Semantic UI که نسبت به bootstrap دارای کامپوننت های بیشتر و زیباتری هست برای طراحی و توسعه سایت های مدرن مهارت خواهید داشت.
  • با عملکرد Flexbox برای چگونگی طراحی یک سایت واکنش‌گرا با هر نمایش دهنده ساخت افزاری آشنا خواهید شد.
  • با تمامی توابع و روش های طراحی عنصرهای وب سایت بصورت بوت استریپ روی نسخه ۴ را فرا خواهید گرفت که یکی از پر کاربرد ترین روش های توسعه نرم افزاری وب محسوب می‌شود.
  • با روش های DOM که بر پایه جاوا اسکریپت عمل می‌کند قادر خواهید بود بتوانید هر بخشی از عنصرهای طراحی شده وب نظیر دکمه ها، اکشن ها، نمایش پیام، تغییر رنگ و جایگاه و غیره را به حالت های مختلف تغییر دهید.
  • با تمامی نسخه های جاوا اسکریپت ES6 / ES7 / ES8 / ES9 / ES10 بصورت کامل آشنا خواهید شد که به شما کمک می‌کند وب سایت های طراحی شده را برای نمایش در دیگر نمایش دهنده های وب توسعه و گسترش دهید.

وده‌ها مهارت کار با زبان های برنامه نویسی و برنامه های جانبی آن آشنا خواهید شد که پیشنهاد می‌کنیم مهارت های آموزش جامع طراحی سایت را مطالعه کنید تا بیشتر با سر فصل های این دوره آموزشی آشنا شوید.

این دوره شما را در چه زمینه‌هایی به یک متخصص تبدیل می‌کند؟

عموما شرکت ها، سازمان ها و اشخاصی که با حوزه طراحی سایت و راه اندازی سیستم های مدیریت و کنترل آنلاین بر اساس زبان برنامه نویسی فعالیت دارند نیازمند مهارت شما خواهند شد.

شما با اصول تامین امنیت و پایداری فعالیت آن را مهارت خواهید داشت که می‌توانید امنیت سرورها، سرویس های ارایه شده در هر سطح توسعه نرم افزاری را انجام دهید.

به یک متخصص کاربلد برای طراحی انواع سایت های پیچیده تبدیل خواهید شد. به دلیل اینکه در این دوره آموزشی بصورت چالشی با ۱۰ پروژه مختلف کار کردید یک نمونه کار قوی برای ارایه در هر مصاحبه شغلی را خواهید داشت.

به دلیل آشنایی با عملکرد راه اندازی سرورها و پایگاه داده‌ها می‌توانید به عنوان یک سرویس دهنده اینترنتی یک گروه و شرکت مستقل راه اندازی کنید و سایت های مختلف را میزبانی کنید. در کنار میزبانی سایت‌ها می‌توانید با پیاده سازی راه کارهای طراحی سایت برای بهبود و توسعه وب سایت های سرویس گیرنده خود اقدام کنید.

 دنیای طراحی وب و برنامه های جانبی آن آنچنان زیاد است که با گذشت چند سال هنوز نتوانسته است همزمان با پیشرفت علم فناوری حرکت کند. لذا دنیای طراحی سایت و توسعه آن دریایی بی‌کرانی است که مدت‌ها از بازار و رونق خوبی برخوردار خواهد بود. کسانی که از اکنون روی فراگیری آن سرمایه گذاری کنند موفق تر از اشخاصی خواهند بود که بعدا قصد ورود به این حوزه را خواهند داشت.

منبع:

برای شرکت در این دوره وبسایت آموزشی نوآوری های روز را در گوگل سرچ کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *