Duolingo

آزمون دولینگو DUOLINGO چیست؟

آزمون دولینگو (Duolingo English Test :DET) یک آزمون تطبیقی (Adaptive) مبتنی بر کامپیوتر است که میزان مهارت زبان انگلیسی شما را مورد سنجش قرار می­‌دهد. در طول دو سال گذشته بیشتر از 500 دانشگاه و کالج در سراسر دنیا داشتن مدرک آزمون دولینگو (Duolingo) را به عنوان یکی از شرایط پذیرش داوطلبان قرار داده‌­اند. دانشگاه­‌های برتری مانند FDU ,Duke ,UCLA ,Columbia ,NYU ,Yale. بنابراین آشنایی با آزمون دولینگو و تمام جزئیات آن می‌­تواند نیاز بسیاری از داوطلبان آزمون‌­های بین‌­المللی زبان انگلیسی باشد.البته توجه داشته باشید که آیلتس اندیکاتور نیز جایگزین جدید آزمون آیلتس می‌باشد.
Duolingo یک موسسه آمریکایی است که از سال ۲۰۱۱ اقدام به ساخت اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی می کرده است. این موسسه اما شروع به ساخت آزمون زبان انگلیسی کرده است که مدرک آن برای مهاجرت و تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان همانند کانادا، استرالیا و آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر استفاده می شود. برای اطلاعات بیشتر وارد شوید.

موسسه هوشمند زبان رادین

رادین تخصصی ترین مرکز آموزش کلیه زبانهای خارجه و آمادگی برای آزمونهای بین المللی به انتخاب سازمان استاندارد با بیش از 17 سال سابقه موثر در تربیت مدرس زبانهای خارجه در شهر شیراز است. موسسه رادین فعالیت خود را در شیراز آغاز نموده و به لطف استفاده از اساتید و کادر متخصص و زبده، دارای فارغ التحصیلان با کیفیتی میباشد. ...مشاهده مطلب
فرم مشاوره و معرفی آموزشگاه