آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران (ایران مجری)

آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران

صفحه اختصاصی

آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن (ایران مجری)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری

مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

مدرسه سخن آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.

آموزشگاه سخنوری ایران مجری فعالیت درخشان و مستمری در حوزه های ذکر شده داشته و با طراحی‌ مسابقات سخنوری و مجری‌گری در کشور، علاوه بر پیشتازی در این عرصه، باعث ایجاد جشنواره های متعدد و مرتبط با هنر گویندگی در کل کشور شده است. جشنواره سعدی به عنوان اولین جشنواره معتبر مجریگری و سخنوری با وزن دادن به سخن و سخنوری در ایران، باعث پدید آمدن ده‌ها جشنواره سخنوری و اجرا در کشور گردیده است و حمایت مادی و معنوی از جشنواره‌ها را از وظایف ذاتی خود می‌داند.

مدرسه سخن بهترین کلاس مجریگری و سخنوری و بهترین آموزشگاه گویندگی و فن بیان تهران هم اکنون با آموزش بیشترین تعداد فراگیر در مقاطع و دوره‌های مختلف، در ۷ روز هفته باز می‌باشد و مربیان و مدرسان فن بیان در حال تدریس، تحقیق و پژوهش هستند و روز به روز بر افتخارات مدرسه سخن افزوده خواهد شد.

مدیر مسئول مدرسه سخن، در مرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت در نشست رهبران و برندهای معتبر کشور در هتل اسپیناس پالاس، موفق به دریافت گواهینامه (ACIBP (Accreditation Council for International Businesses & Professionals گردیده است.

موسسه جهانی و حرفه ای اعتبار سنجی ACIBP جهت تحقیق و بررسی و اعتبار سنجی افراد و کمپانی‌ها توسط یک گروه با تجربه، تحصیل‌کرده و با سابقه درخشان تاسیس شده و کمپانی‌ها، موسسات تجاری، کارخانجات، موسسات فرهنگی، آموزشی و افراد حرفه ای از کشورهای مختلف از زمره اعضاء این سازمان هستند که صلاحیت شان مورد تایید قرار گرفته و Accredit شدند. تایید صلاحیت و یا Accredit شدن توسط ACIBP به معنای اعتبار جهانی و قرار گرفتن در نت ورک بین المللی می‌باشد.
خرسندیم که مدرسه سخن جزو اولین گروه ایرانی عضو ACIBP که همگی از بزرگان و خوشنامان کسب و کار و علم و صنعت هستند، معرفی گردیده است.

 ثبت نام دوره گویندگی و اجرا با عنوان آیین سخنوری (همراه با تست گویندگی و مشاوره رایگان) – موسسه شهریاران سخن ، پس از برگزاری تست گویندگی و مشاوره  از علاقه مندان جهت دوره آیین سخنوری و فنون اجرا ثبت نام می‌کند.

_

مشخصات و اطلاعات کلاس سخنوری و مجریگری

_
دوره-های-آموزشی
دوره-های-آموزشی
 • دوره سخنوری و گویندگی عمومی (مقدماتی ۳۲ ساعت)
 • دوره آموزش سخنوری تخصصی (پیشرفته ۳۲ ساعت)
 • دوره سخنوری و گویندگی در رادیو و تلویزیون (تکمیلی ۵۰ ساعت)
 • دوره آموزش سواد رسانه ای و شهرت (۵۰ ساعت تئوری ، ۵۰ ساعت عملی و کارگاهی)
 • دوره تربیت مربی و مدرس فن بیان و آیین سخنوری (۷۲ ساعت تئوری و عملی) 
 • پایان نامه و تحویل پروژه های مربیگری (شش ماه)
خدمات-ویژه
خدمات-ویژه
 • مشاوره رایگان
 • اساتید برجسته و تحصیلکرده
 • برگزاری کلاس ها در ۷ روز هفته
 • تست گویندگی رایگان
 • مدیریت دکتر فریبا علومی
 • دارنده گواهینامه ACIBP 
 • آموزش تخصصی مجریگری
 • آموزش تخصصی سخنوری
 • آموزش تخصصی گویندگی
 • آموزش تخصصی فن بیان
 • برگزاری کارگاه های آموزشی
 • برگزاری مسابقات گویندگی
آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران
آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران
آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران
آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران
آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران
آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران

_

آدرس مدرسه سخن آموزشگاه گویندگی و سخنوری در ایران:

 

آدرس: تهران، ونک، ابتدای گاندی جنوبی

تلفن تماس:

۰۲۱-۸۸۱۹۲۰۱۹

۰۹۱۲-۰۸۰-۹۰-۴۰

مدرسه سخن با مدیر مسئولی دکتر فریبا علومی یزدی شماره مجوز ۵۵۷۷ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

۱۳ دیدگاه

 • لطفا از وبلاگ مدرسه سخن با موضوعات زیر سر بزنید. با تشکر.
  لطفا از وبلاگ مدرسه سخن با موضوعات زیر سر بزنید. با تشکر مجریگری ,آموزش مجری گری مراسم,جملات ناب مجری گری,آموزش مجری گری pdf,اصطلاحات مجری گری,کتاب مجری گری,متن مجری گری کودکانه,متن پایان برنامه مجری گری,متن مجری گری در مدرسه,سخنوران,,آکادمی سخنوران ایران ,اپلیکیشن سخنوران,کانال سخنوران,موسسه سخنوران شیراز , سخنوران یعنی چه,خرید بسته مخصوص سخنوران ایران زمین آموزشگاه سخنوران شیراز, فریبا علومی یزدی ، سخنوری و فن بیان-فن بیان pdf-فن بیان چیست؟ -تمرینات فن بیان pdf-جملات تمرینی فن بیان pdf–آموزش فن بیان و گویندگی-دانلود دوره فن بیان-بهترین استاد فن بیان-کلاس فن بیان ساری- آموزش سخنوری و فن بیان-آموزش فن بیان و گویندگی-تمرینات فن بیان pdf-فن بیان -یست-جملات تمرینی فن بیان pdf-بهترین استاد فن بیان-معرفی بهترین کتاب فن بیان-کلاس خصوصی فن بیان-جمله هایی برای تمرین بیان-جستجوهای مربوط به بهترین استاد فن بیان-کلاس خصوصی فن بیان–دانلود دوره فن بیان-دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان–فن بیان چیست-آموزش فن بیان و سخنوری فریبا علومی یزدی تهران، استان تهران-کلاس فن بیان ساری–بازی های فن بیان-مدرس فن بیان- بهترین کلاس فن بیان-کلاس خصوصی فن بیان کلاس فن بیان در تهرانپارس-کلاس فن بیان در شیراز-آموزش فن بیان و سخنوری-کلاس فن بیان -فن بیان چیست-دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان-ادرس کلاس های فن بیان در مشهد- دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان-فایل صوتی آموزش فن بیان و مهارتهای ارتباطی–دانلود کتاب صوتی فن بیان و روابط عمومی-دانلود رایگان کتاب فن بیان -تمرینات فن بیان pdf-بهترین استاد فن بیان-دانلود رایگان بیشتر از یک نفر-جملات تمرینی فن بیان pdf-فن بیان چیست؟- سخنرانان ایران-سخنرانان برتر ایران-درآمد سخنرانان در ایران-بهترین سخنران سیاسی ایران-اسامی سخنرانان مذهبی معروف-بهترین سخنرانان مذهبی ایران-بهترین سخنران دنیا کیست–سخنرانان معروف ایران-درامد سخنران انگیزشی.

 • با تشکر از وبسایت ایرن آموزشگاه برای معرفی این مجموعه قوی، تجربیات بینظیر خودم رو از آموزش دوره های درامد سخنران انگیزشی – شغل سخنرانی – درامد سخنرانی – سخنرانان برتر ایران – سخنران انگیزشی ایرانی – بهترین سخنران سیاسی ایران – سخنرانان معروف ایران – فن خطابه – فن خطابه ارسطو – فن خطابه چیست – واضع فن خطابه کیست – اصول فن خطابه – کانال فن خطابه – اصول خطابه – انواع خطابه – خطابه در منطق – گویندگی – تست گویندگی رایگان – آموزش گویندگی – اصول اولیه گویندگی – متن برای تمرین گویندگی – جملات گویندگی – گویندگی چیست – نمونه صدای گویندگان – تست گویندگی ۹۸ در آموزشگاه مدرسه سخن عرض میکنم. بهترین اساتید گویندگی و بهترین روش آموزش سخنوری را در این مجموعه قوی آموختم.

 • از دیرباز تا کنون نیاز انسان به مهارت فن بیان و سخنوری محرز شده است و برای رفع این نیاز، باید از مرجع صحیح ،مسیر درست، استاد به نام سخن و سخنوری بهره مند شد.
  من از فراگیران و مربیان مدرسه سخن هستم و نتیجه ایی که از این دوران فراگیری مهارت فن بیان و سخنوری و اجرای صحنه گرفته ام را خالصانه در جهت بیانی زیبا کارآمد و موثر قرار داده ام.

 • اگر به دنبال ارتباط موثر با اطرافیان و یا به دنبال کسب مهارت سخنوری هستید پیشنهاد می نمایم مدرسه سخن را دنبال نمایید و از دوره و کارگاه های تخصص آن بهرمند شوید. من به مدت پنج سال از هنرجویان مدرسه سخن بودم و اکنون علاوه بر سخنوری و مجری گری مراسم , از ارکان جشنواره پردیس سخن هستم و در واقع خودم را مدیون ایران مجری و خانم دکتر فریبا علومی یزدی می دانم. برای تمام سخنوران ایران زمین رشد و توسعه فردی و اجتماعی را ارزومندم.

 • مدرسه سخن، نمونه بارز و شایسته‌ای از یک آکادمی سخنوری است. دکتر فریبا علومی یزدی استاد به نام و توانمند در حوزه فن بیان، سخنوری و سخنرانی از بهترین اساتید این حوزه می‌باشند که با آموزش و تربیت مجریان، گویندگان و مربیان توانمند در این زمینه و انتشار دانش والا و بالای خود خدمت بزرگی به این مرز و بوم داشته‌اند. چرا که رواج خوب سخن گفتن و سخنِ خوب گفتن درمیان مردم ، قطعا سبب ساخت زیربنایی استوار و محکم و آینده‌ای خوب و درخشان برای این مملکت و ملت خواهد بود‌.
  اینجانب به عنوان دانشجوی این استاد عزیز، حضور در کلاس‌های مدرسه سخن و بهره گیری از آموزش های این مدرسه را به تمامی عزیزان سفارش خواهم کرد، به امید روزی‌که ، سخنرانان انگیزشی، سخنوران به نام و مربیان فن بیان برخاسته از این مدرسه ، نام ایران را در جای جای دنیا به درخشش درآورند.

  • بزرگترین اتفاق زندگی من ، آشنا شدن و رفتن به مدرسه سخن و کسب علم از استاد فرزانه و فرهیخته ، سر کار خانم دکتر فریبا علومی یزدی بود ، این کلاس فقط یک کلاس آموزش فنون سخنوری نیست ، بلکه یک کلاس انسان سازی و خودشناسیست ، فراگیر از هر نظر تغییر میکند و خودش را در میابد ، این مدرسه سخن و انسان سازی رو به تمام هموطنان عزیزم توصیه میکنم .😍

 • یقینا یکی از بهترین مراکز آموزش سخنوری، فن بیان و مجریگری در ایران، مدرسه سخن است. علاوه بر تبحر در سخنوری و مجریگری از طرف مدیر مسئول آن خانم دکتر علومی یزدی، دلسوزی و عشق به فراگیران فن بیان، فارغ التحصیلی تعداد بیشمار از دانش آموختگان این مدرسه هستند که سرآمدان شهر ها و استان های خود هستند.
  اولین جشنواره سخنوران و مجریان کشور توسط ایرانمجری شکل گرفت و اکنون این جشنواره ها در کل کشور تاسیس شده اند و باعث افتخار هستند.
  من می خواهم در اینجا سپاس و امتنان خودم را به خانم دکتر علومی یزدی و مدرسان و مربیان مدرسه سخن ابراز دارم و برای تک تک شهریاران سخن ایران آرزوی توفیق و سربلندی را دارم. شعله

  • درود بر شما
   با تشکر از همیاری شما برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و اطلاعات خود از آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن.
   ایران آموزشگاه مرجع و بانک اطلاعات آموزشگاه های گویندگی و سخنوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.