بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

لیست مراکز علمی کنکوری کشور

_

لیست مراکز علمی کنکوری کشور

_

مراکز علمی، مشاوره تحصیلی و موسسات کنکوری برگزارکننده کلاس‌های کنکور و تحصیلات تکمیلی مراکزی هستند که در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه می‌توانید بدست آورید. از جمله این خدمات مراکز علمی می‌توان به کلاس‌های تقویتی در مقاطع تحصیلی مختلف، مراکز مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی، کلاس‌های آمادگی آزمون‌های کشوری چون کنکور پزشکی و تجربی، کنکور ریاضی، کنکور فیزیک، کنکور زیست، کنکور انسانی، کنکور هنر، کنکور شیمی و دیگر آزمون‌ها، آزمون‌های تیزهوشان و المپیاد تا آمادگی برای تمامی آزمون‌های ورودی تخصصی علمی مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد و آزمون‌های مقطع دکتری، آزمون‌های استخدامی و همینطور برگزاری کلاس‌های آزمون‌های تخصصی چون آزمون‌های حقوقی مانند وکالت، قضاوت و سردفتری اسناد رسمی یا ازدواج و طلاق، آزمون‌های رشته هنر و دیگر رشته‌های دانشگاهی و تحصیلی اشاره کرد.

لیست مراکز کنکوری، علمی و مشاوره تحصیلی کشور

دنبال چه آموزشگاهی میگردی؟

بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

آموزشگاه کنکور هامون

هامون اولین و تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی استان قزوین با سال ها تجربه می ...مشاهده مطلب
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

مجتمع فنی هدف کرج

مجتمع فنی هدف کرج یکی از بهترین مجتمع فنی آموزشی کرج با مجوز رسمی در ...مشاهده مطلب
آموزشگاه علمی پسرانه راه رشد
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

مجتمع فنی هدف کرج

مجتمع فنی هدف خدمات آموزشی خود را در قالب ۵ دپارتمان تخصصی ارائه میدهد ۱ ...مشاهده مطلب
آمورشگاه کنکور پرسا - آموزشگاه کنکور در کرج
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

آمورشگاه کنکور پرسا

آمورشگاه کنکور پرسا آمورشگاه کنکور پرسا (پُرسا) در کرج یکی از آموزشگاه های موفق ...مشاهده مطلب
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان

معرفی موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان (دپارتمان حقوقی دادستان) موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه ...مشاهده مطلب
آموزشگاه کنکور اوج اندیشه - مشهد آموزشگاه کنکور در مشهد
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه مشهد

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه مشهد آموزشگاه کنکور اوج اندیشه مشهد یکی از برترین آموزشگاه های ...مشاهده مطلب
موسسه کنکور ارجمند
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

موسسه کنکور ارجمند

خیلی وقت گران بهای شمارو رو نمیگیرم و فقط میخوام به این سوال که اینجا ما در اینجا با بهره گیری از تکنولوژی های نوین آموزشی و همکاری با تیم مفتخریم که بگیم با در اختیار داشتن دو بخش سخت افزاری ( سالن مطالعه زیبا و ...مشاهده مطلب
موسسه طرح نوین اندیشه
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

موسسه حقوقی طرح نوین اندیشه

موسسه طرح نوین اندیشه پیشرو در حوزه تخصصی حقوق موسسه طرح نوین اندیشه یکی از ...مشاهده مطلب
آموزشگاه کنکور علمی رحمانی
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

آموزشگاه کنکور علمی رحمانی

معرفی آموزشگاه کنکور علمی رحمانی آموزشگاه کنکور علمی رحمانی در کرج از بهترین آموزشگاه های ...مشاهده مطلب
آموزشگاه آزاد مهندسی تدبیر و عمل
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

آموزشگاه آزاد مهندسی تدبیر و عمل

معرفی آموزشگاه آزاد مهندسی تدبیر و عمل آموزشگاه آزاد مهندسی تدبیر و عمل در صادقیه ...مشاهده مطلب
آموزشگاه کنکور پورسینا
بانک اطلاعات مراکز آموزش علمی کشور

آموزشگاه کنکور پورسینا

آموزشگاه کنکور پورسینا موسسه پورسینا از سال ۱۳۸۵ با مجوز رسمی از وزارت علوم ، تحقیقات ...مشاهده مطلب

همانطور که گفته شد در این صفحه می‌توانید لیست کل آموزشگاه‌های کنکوری و علمی ایران را در سایت ایران آموزشگاه بدست آورید. در ادامه سعی داریم در مورد این مراکز آموزشی بیشتر توضیح دهیم.

موسسات کنکوری و علمی چه مراکزی هستند؟

 مراکز علمی و کنکوری و مشاوره تحصیلی، مرکزی است، که به شما کمک می کند تا آمادگی برای آزمون‌ها و روند آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی را بهتر پیش ببرید؛ دروس خود را تقویت کنید و برای آزمون‌های سراسری آماده شوید. مشاورین با تجربه مراکز علمی، کنکوری و مشاوره تحصیلی، با برنامه ریزی درسی و سنجش نقاط ضعف و قوت درسی، شما را در مسیر رسیدن به رشته و دانشگاه دلخواهتان، همراهی می کنند.

خدمات مراکز علمی و کنکوری

ازجمله خدمات موسسات کنکوری علمی می توان، به برگزاری کلاس کنکور تجربی، کنکور ریاضی، کنکور فیزیک، کنکور زیست، کنکور انسانی، کنکور هنر، کنکور شیمی و دیگر آزمون‌ها، آزمون‌ها مثل تیزهوشان، المپیاد، کلاس‌های تقویتی و رفع اشکال، کلاس تحلیل آزمون، معرفی کتاب‌های کنکوری و … اشاره کرد.

همچنین، با توجه به گسترش ویروس کرونا در کشورمان، آموزشگاه کنکور و مشاوره تحصیلی، به منظور یاری رساندن به دانش‌آموزان کنکوری، خدماتی همچون: کلاس کنکور آنلاین، مشاوره کنکور آنلاین، پکیج آموزش کنکور و …، ارائه می دهند.

خدمات آموزشی و موسسات کنکوری و مشاوره تحصیلی

  1. کلاس کنکورسراسری:

کلاس کنکور تجربی، کلاس کنکور ریاضی، کلاس کنکور انسانی، کلاس کنکور زبان، کلاس کنکور هنر، کلاس کنکور دانشگاه آزاد، کلاس کنکور هنرستان، کلاس کنکور فنی حرفه ای، کلاس کنکور پزشکی، کلاس شیمی کنکور، کلاس فیزیک کنکور، کلاس ریاضی کنکور، کلاس زیست کنکور، کلاس عربی کنکور، کلاس حسابان کنکور، کلاس دینی کنکور، کلاس تحلیل سوالات کنکور، آزمون های شبیه ساز کنکور

  1. کلاس کنکور ارشد:

اطلاعات یکی از مراکزی که میتوانید در این صفحه پیدا کنید لیست کلاس‌های کنکور ارشد است که را در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه می‌توانید بدست آورید. کلاس کنکور ارشد فنی مهندسی،کلاس کنکور ارشد علوم‌پایه، کلاس کنکور ارشد علوم انسانی، کلاس کنکور ارشد دامپزشکی، کلاس کنکور ارشد کشاورزی و منابع طبیعی، کلاس کنکور ارشد هنر

  1. آمادگی آزمون‌های استخدامی:

اطلاعات یکی از مراکزی که میتوانید در این صفحه پیدا کنید لیست کلاس‌های آمادگی آزمونه‌های استخدامی است که را در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه می‌توانید بدست آورید. دوره‌های آزمون قضاوت، دوره های آزمون وکالت، دوره های آزمون استخدامی، دوره آزمون مهندسی، دوره‌های آزمون سردفتری

  1. کلاس‌های تقویتی و رفع اشکال

کلاس تقویتی ریاضی، کلاس تقویتی شیمی، کلاس تقویتی عربی، کلاس تقویتی فیزیک، کلاس تقویتی زیست، کلاس رفع اشکال، کلاس آمادگی امتحان نهایی

  1. همایش‌های کنکوری

همایش انتخاب رشته کنکور، همایش معرفی منابع کنکور، همایش ثبت نام کنکور، همایش جمع بندی دروس کنکور تجربی، همایش جمع بندی عربی، همایش جمع بندی شیمی، همایش جمع‌بندی فیزیک، همایش جمع‌بندی ریاضی، همایش جمع بندی کنکور ریاضی، همایش جمع بندی کنکور انسانی، همایش عربی تخصصی انسانی

  1. کلاس مشاوره تحصیلی کنکور

کلاس مشاوره درسی، کلاس مشاوره کنکور، کلاس مشاوره امتحان نهایی

  1. دوره های آنلاین و پکیج های کنکوری

با توجه به شیوع ویروس کرونا، دانش آموزان کنکوری می توانند، از دوره‌های کنکور آنلاین و همچنین پکیج‌های کنکور آموزش از راه دور، برای آمادگی و موفقیت در کنکور خود استفاده نمایند.

همچنین دانش‌آموزان می توانند، از ازمون‌های غیرحضوری و آنلاین آموزشگاه کنکور، برای سنجش دروس خود و شبیه سازی سوالات کنکور، استفاده کنند.

نحوه برگزاری دوره آموزشی موسسات کنکور

با توجه به حجم بالای دروس، درسال کنکور، دانش آموزان باید علاوه بر شرکت در کلاس های درسی خود، درکلاس های کنکور نیز شرکت کنند. به همین خاطر اغلب کلاس های کنکور، عصر های روزهای مدرسه و روزهای تعطیل برگزار می شوند. کلاس های کنکور می توانند خصوصی یا دسته جمعی برگزار شوند.

همچنین کلاس های آنلاین نیز به صورت وبینار، در ساعت مشخص برگزار می شوند.

هزینه مراکز کنکور و مشاوره تحصیلی چقدر است؟

در این قسمت، برای شما لیستی از بهترین مراکز کنکوری و مشاوره تحصیلی ایران، تهیه کرده ایم. شما می توانید از این لیست، مشخصات آموزشگاه، هزینه کلاس های کنکور و ساعات برگزاری و اساتید هر درس و سایر اطلاعات لازم را، دریافت کنید.

مشاهده ادامه متنجمع کردن متن

سوالات متداول

_
آموزشگاه علمی چه خدماتی دارد؟

خدمات متنوعی داشته و منحصر در برگزاری کلاس های کنکور نمی‌شوند. از جمله این خدمات مهم میتوان به مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی، برگزاری کلاس‌های تقویتی، کلاس کنکور، آزمون‌های تیزهوشان، المپیاد تا آمادگی برای تمامی آزمون های ورودی تخصصی علمی مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری، برگزاری کلاس‌های آزمون‌های تخصصی چون وکالت، قضاوت و سردفتری اسناد رسمی یا ازدواج و طلاق، آزمون های رشته هنر و دیگر رشته های دانشگاهی و تحصیلی اشاره کرد.

هزینه کلاس کنکور چقدر است؟

هزینه کلاس کنکور بسته به دوره ها متفاوت است. بعنوان مثال هزینه دوره های خصوصی و نیمه خصوصی از کلاس های عمومی بیشتر است. بطور معمول هزینه دوره ها از ترمی ۱۵۰ تومان تا ۱ میلیون تومان متغیر است.

کلاس های کنکور مختلط هستند؟

خیر، تمامی کلاس ها در مقاطع مقدماتی بصورت مجزا برگزار میشوند مگر در دوره ها تخصصی که مختلط هم هست.

مشاوره تحصیلی در کجا انجام میشود؟

مشاوره تحصیلی در موسسات علمی و کنکوری انجام میشود. البته برخی مراکز هم بصورت تخصصی فقط در حال مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی در تمام مقاطع هستند.

ثبت اطلاعات مرکز آموزشی

ثبت رایگان اطلاعات آموزشگاه