آموزشگاه موسیقی طلوع

آموزشگاه موسیقی طلوع - بهترین آموزشگاه موسیقی شیراز

آموزشگاه موسیقی طلوع


آموزشگاه موسیقی طلوع

آموزشگاه موسیقی طلوع  یکی از برترین آموزشگاه های شیراز است و از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را با هدف ارتقا سطح آموزشی در زمینه موسیقی آغاز نموده است.

آموزشگاه طلوع یکی از مراکز تخصصی و علمی در زمینه گسترش هنر موسیقی و بصورت علمی و بهترین آموزشگاه موسیقی در شیراز می‌باشد که با فعالیت‌های آموزشی بر اساس استانداردهای آکادمیک علمی و کاربردی موسیقی، در زمینه های گروههای آموزشی موسیقی سنتی، موسیقی کلاسیک و موسیقی تخصصی کودک تلاش برای شناساندن موسیقی صحیح علمی مشغول به فعالیت است.

مجموعه طلوع همواره با تلاش و کمک اساتید محترم خود سعی در تحقق این هدف والا گام برداشته است. فراهم نمودن محیط آموزشی مناسب و درجه یک، بکارگیری اساتید مجرب با زمینه تحصیلی مرتبط، استفاده رایگان از سازها برای هنرجویان، برگزاری کنسرت های هنرجویی، مشاوره رایگان انتخاب ساز در آموزشگاه و … از جمله اقدامات در این زمینه بوده است.

پل ارتباطی

  • آدرس آموزشگاه: شیراز، خیابان فلسطین، نبش کوچه ۱
  • شماره های تماس: ۰۹۰۲۱۱۷۳۰۲۵ – ۳۲۳۶۰۹۶۱ (۰۷۱)

برای کسب اطلاعات دقیق از دوره ها و ساعت آموزشی بهترین آموزشگاه موسیقی شیراز و نیز اطلاع از هزینه هر دوره و نام اساتید با شماره های ذکر شده در آگهی تماس حاصل فرمایید. همچنین در صورت سوال در مورد آموزشگاه های موسیقی به بخش مقالات آموزشی مراجعه کنید و یا در گفتگوی آنلاین سایت (آیکون شناور پایین سمت چپ)، بخش تماس با ما و همینطور بخش نظرات انتهای هر آگهی با ما ارتباط برقرار کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *