آموزشگاه سینمایی امین حیایی

آموزشگاه سینمایی امین حیایی - آموزشگاه بازیگری امین حیایی

آموزشگاه بازیگری امین حیایی

آموزشگاه سینمایی امین حیایی یا “موسسه هنر گستر حیایی” یکی از بهترین آموزشگاه های بازیگری شمال تهران در زمینه کشف استعدادهای بازیگری و پرورش و معرفی آنها می‌باشد که با مدیریت بازیگر مطرح و سرشناس امین حیایی تاسیس شده است.

goyandegi iranamozeshgah

کلاس گویندگی کجا برم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس بازیگری کودک کجا برم؟

rahnamaye bazigari iranamozeshgah

چطور بازیگری رو شروع کنم؟

bazigari iranamozeshgah

کلاس بازیگری کجا برم؟

شماره تماس آموزشگاه بازیگری امین حیایی

دوره های بازیگری آموزشگاه سینمایی امین حیایی

دوره های آموزشی آموزشگاه بازیگری امین حیایی شامل سه دوره مقدماتی، دوره تکمیلی و دوره پیشرفته به شرح زیر می‌باشد:

مدت کلاس های بازیگری امین حیایی

آموزش ها در ۳ دوره ۳ ماهه انجام می‌شود. هر دوره (مقدماتی، متوسطه، پیشرفنه) در هفته یک روز از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعداظهر ادامه دارد. روزهای پنج شنبه مختص نوجوانان و روزهای سه شنبه نیز مختص برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های مجموعه می‌باشد.

 

معرفی دوره های کلاس بازیگری

دوره مقدماتی

دوره های مقدماتی همان دوره های پایه ای کشف استعداد و قابلیت های هنرجویان بوده که الفبای بازیگری از صفر طی این دوره توسط اساتید مجرب موسسه آموزش داده می شود. دوره های مقدماتی برای دو رده‌سنی نوجوانان ( ۱۰ تا ۱۷ سال) و بزرگسالان (۱۸ سال به بالا) برگزار می گردد.

دروس نوجوانان (۱۰ تا ۱۷ سال)

دروس بزرگسالان (۱۸ سال به بالا)

 • مبانی بازیگری
 • بداهه و خلاقیت
 • بیان – تاثیر حرکت بر گفتار
 • حرکت و بدن
 • مبانی نمایش

در واقع در این دوره، علاوه بر پایه ریزی مباحث علمی و آکادمیک بازیگری، مهارت های پایه ای و اولیه بدنی، بیانی، بداهه پردازی و خلاقیت ذهنی به هنرجویان آموزش داده خواهد شد و آن دسته از هنرجویانی که در ارزیابی های موسسه موفق به کسب حد نصاب امتیاز گردند به دوره متوسطه راه پیدا می کنند.

 

 

دوره متوسطه

در دوره متوسطه هنرجو با دوربین آشنا می شود ،قاب و لنز دوربین را می شناسد و تسلط وی به بدن و حرکاتش افزایش می یابد. همچنین هنرجو پرورش صدا و طریقه صحیح نفس گیری را می آموزد و به مهارت شناخت، تحلیل نقش و تحلیل فیلم دست می یابد.

دروس نوجوانان (۱۰ تا ۱۷ سال)

دروس بزرگسالان (۱۸ سال به بالا)

 • اصول فیلم شناسی و تحلیل فیلم
 • بیان بدنی
 • بیان – آیین سخنوری
 • بازی مقابل دوربین
 • بازیگری ۲

هنرجویانی که در ارزیابی های موسسه موفق به کسب حد نصاب امتیاز گردند به دوره پیشرفته راه پیدا می کنند.

 

 

دوره پیشرفته

در این دوره، بازی مقابل دوربین به شکل پیشرفته، ناگفته ها و نانوشته های بازیگری، توسط آقای امین حیایی و اساتید مجرب تدریس می گردد.

بازیگری تئاتر

هدف: هنرجویانی که پیش از این مهارت های انفرادی را یاد گرفته اند، از این پس کار در مدیوم تئاتر به صورت گروهی (team work) را می آموزند.

مطالب: آشنایی با نحوه کار گروهی در قسمتی از یک نمایش معتبر، آموزش مدیریت اتفاقاتی که در صحنه زنده تئاتر رخ می دهد و تماشاگر نباید از آن مطلع گردد، هماهنگی با صحنه قبل و بعد از خود.

بازیگری سینما

هدف: تشریح ناگفته ها، نانوشته ها و اخلاق حرفه ای در بازیگری
مطالب: در این کلاس هنرجویان از ابتدایی ترین نقطه تا قسمت پایانی یک فیلمنامه فیلم کوتاه را با توجه به تمام مطالبی که در دوره های پیشین آموخته اند؛ تمرین می کنند.

همچنین میتوان به آموزشگاه بازیگری کارنامهکارگاه آزاد بازیگری امین تارخمدرسه فیلم سازی مسعود کیمیایی – آموزشگاه سینمایی استاد سمندریان و مدرسه فیلمسازی و بازیگری هیلاج اشاره کرد که از بهترین آموزشگاه های سینمایی تهران میباشد.

 

نکته مهم

هنرجویان بسته به میزان مهارت و استعداد از یکی از دوره های ذکر شده وارد و مشغول به آموزش می‌شوند. توجه فرمایید که بصورت آموزش یک هنرجو بصورت عادی از دوره مقدماتی شروع شده و پله پله بعد از آموزش ها به دوره بعدی گذر میکند و هر دوره به اقتضای خود شامل کلاس های متفاوتی می‌باشد.

شروع کلاس های مقدماتی از قیمت ۲ میلیون تومان در نیمه اول سال ۹۸ می‌باشد و شرایط سنی شرکت در کلاس ها عموما ۱۳ تا ۱۸ سال و ۱۸ سال تا محدوده سنی ۴۰ سال است.

بیوگرافی امین حیایی و همسرش

بیوگرافی کوتاهی از امین حیایی و همسرش

امین حیایی متولد ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در تهران و بازیگر است. دانشجوی انصرافی رشته کامپیوتر می باشد، دیپلمه ریاضی و فیزیک است تا بحال دو بار ازدواج کرده و یک پسر دارد، او در کنار بازیگری خواننده و کافه دار نیز می باشد.

خانواده

حیایی در بیمارستان شهدای تجریش متولد شد، پدرش شغل آزاد و مادرش معلم بود، یک برادر کوچکتر از خود بنام امید دارد و تنها خواهرش در سال ۱۳۷۰ فوت کرده است.

شروع فعالیت بازیگری و تئاتر

سال ۱۳۷۰ در ۲۱ سالگی زمانی که بازیگر تئاتر کودکان بود توجه ثریا قاسمی بازیگر را جلب کرد و همان سال با معرفی او به فیلم “دو همسفر” رفت و اولین بار جلوی دوربین قرار گرفت.

این فیلم اما به علت زمینه سیاسی به موقع اکران نشد تا اینکه در سال ۱۳۷۱ در فیلم دو روی سکه بازی کرد و با پخش آن از این طریق دیده شد و اولین بار با سریال آپارتمان در سال ۷۱ – ۷۲ وارد قاب تلویزیون شد.

چهره اش در سال ۷۹ با سریال همسایه ها شناخته تر شد و در ادامه با شمش العماره، کلاه پهلوی و گرفتن سیمرغ بهترین بازیگر مرد در سال ۸۶ برای فیلم شب به شهرت رسید.

همسر امین حیایی

امین حیایی در سال ۱۳۷۱ در ۲۲ سالگی با مونا بانکی پور بازیگر ازدواج کرد، با وجود بدنیا آمد یک پسر بنام دارا حیایی رابطه این زوج هنری در یکسال به جدایی و طلاق ختم شد.

بعد از ۳/۵ سال از ازدواج اول با نیلوفر خوش خلق در جریان فیلمبرداری یکی از فیلم ها دوست شد و در نهایت با یکدیگر ازدواج کردند. نیلوفر خوش خلق متولد ۲۴ خرداد ۱۳۵۱ در آبادان، بازیگر است. اولین بار با حمایت همسرش امین در سال ۱۳۷۷ کنار او در سریال روزگار جوانی بازی کرد سپس در سال ۷۹ با فیلم مونس وارد سینما شد و حالا گهگاهی بازی می کند

فعالیت های هنری دیگر

در کنار بازی، کلاس های بازیگری را انداختم، در واقع یک موسسه فرهنگی هنری داریم که هدفمان استعدادیابی است در کنار آن در عرصه موسیقی نیز چند قطعه ای هم خوانده ام. امین حیایی نوازنده چیره دست گیتار نیز می باشد.

حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق چند سالی است که با راه اندازی کافی شاپی زیبا و پرطرفدار به نام کافه وانیل در تهران، به جرگه هنرمندانی کافه دار پیوستند.

۵/۵ ( ۱ نظر )

۳۰۲ دیدگاه

 • سلام من علاقه ی زیادی به بازیگری دارم، رشته ی ادبیات نمایشی رفتم ولی خیلی خجالتیم استعدادشو و علاقه اش و دارم ولی خیلی خجالتیم بنطرتون من دوره مقدماتی شرکت کنم مشکلم رفع میشه؟

  • درود بر شما
   در دوره های آموزشی و در مقدمات هدف این هست که هنرجو روی همین مسائل تمرکز داشته باشه و کمک میشه تا خجالتی بودن و نوع صحبت کردن رو اصلاح کنه؛ مطمئنا حضور در کلاس های آموزشی و دوره های بازیگری تاثیر بسیار زیادی روی این موضوع داره و باعث میشه بسرعت حل بشه.
   با سپاس از اظهار نظر شما ایران آموزشگاه بانک اطلاعات آموزشگاه های سینمایی و بازیگری

 • سلام خسته نباشید
  من خیلی دوس دارم تو‌ی کلاس شرکت کنم فقط مشکل تایمی دارم کلاساتون چه ساعت هایی برگزار میشن؟
  ممنون

  • درود بر شما
   هزینه دوره ها و کلاس ها متفاوت هست و ممکنه از سوی آموزشگاه نیز اعلام نشه، ولی بهترین روش تماس با آموزشگاه برای اطلاع از آخرین تغییرات هست. همینطور برای راهنمایی بهتر شما توجهتون رو به د مطلب نوشته شده بسیار مهم جلب میکنم ۱- “معرفی بهترین آموزشگاه سینمایی” و دیگری مطلب “همه چیز در مورد بازیگری و انتخاب آموزشگاه خوب” که با کلیک روی هر کدوم میتونید وارد بشید و مطالعه کنید.
   با سپاس ایران آموزشگاه بانک اطلاعات آموزشگاه های سینمایی و بازیگری

  • سلام و خسته نباشید من علاقه شدید به بازیگری دارم ولی هزینه ها برام سنگینه اقساط هم قبول میکنید با تشکر

   • درود بر شما
    برای امور این چنینی و اقساط کلاس های بازیگری با آموزشگاه تماس بگیرید.
    با سپاس ایران آموزشگاه بانک اطلاعات آموزشگاه های سینمایی و بازیگری

   • سلام.
    سلامی به گرمی آفتاب ۴۲ درجه تابستان روستایمان.عزیز دل بازی گری هم اگر در استعدادمان باشد که هست چه فاییده.
    آخه وقتی پول نداری خودتو به تهران برسونی که هیچ.
    اون موقع پول کلاس آموزشی بدی .
    حیایی جان دستم رو به قبضه شمشیر برسون تا بازیگری ببینیم چطور هست .جناب حیایی یک مرتبه رو من قمار بنداز تا ببینی چطور کل برگ ها رو جمع می کنید.
    به امید روزهای بهتر.یزدانی کوچیک شما

   • سلام من نمیتونم بیام تهران میتونم با استفاده از پیام رسان و فضای مجازی ثبت نام کنم و کلاس مجازی بیام؟
    لطفا جواب بدید

  • درود بر شما
   هزینه کلاس ها طبق تعرفه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هست. متعاقبا بعد از استعلام از آموزشگاه لیست قیمت جدید دوره ها اضافه میگردد.
   با سپاس ایران آموزشگاه بانک اطلاعات آموزشگاه های سینمایی و بازیگری

  • سلام میشه زمان برگزاری کلاسهارو اعلام کنید متاسفانه هیچ گونه اطلاعی به هنر جو داده نمیشه من ثبت نام کردم و پول واریز کردم بیصبرانه منتظر هستم اگه میشه پاسخ باشید ممنون

  • درود بر شما
   مسلما برای ایفای نقش باید دارای قابلیتهای کافی باشید و دوره های آموزشی را سپری کرده باشید، مجموعه هنر گستر حیایی با هدف کمک به افراد مستعد راه اندازی شده و در صورت تشخیص استعداد و کفایت هنر شما برای شکوفا شدن آن تمامی تلاش خود را خواهد کرد.
   با سپاس ایران آموزشگاه بانک اطلاعات آموزشگاه های سینمایی و بازیگری

 • سلام علی هستم. من خیلی خیلی به بازیگری علاقه دارم. میخوام از استان گلستان بیام. فقط از هزینه های سه ترم مقدماتی، متوسط و پیشرفته بازیگری از هزینه هاشون میترسم برنیام.

  • درود بر شما
   با آرزوی موفقیت برای شما

   کلاس های بازیگری امین حیایی از سه دوره تشکیل شده که هر دوره به اقتضای سطح آموزش دارای کلاس ها و موارد آموزشی خاص خود میباشد. برای شروع باید دوره مقدماتی را بگذرانید و بعد وارد دوره های دیگر شوید. دوره مقدماتی بازیگری کلاس های امین حیایی (هنر گستر حیایی) دارای قیمت مناسب ۲ میلیون تومان میباشد و نسبت به کلاس های دیگر بازیگری حداقل قیمت ممکن را دارد.
   با سپاس ایران آموزشگاه بانک اطلاعات آموزشگاه های سینمایی و بازیگری

  • با سلام وخسته نباشید خدمت همه هنر دوست های عزیز. واقعا واقعا اگه کسی استعداد داشته باشه شانسی داره برا دیده شدن یا طبق روال قدیم از دو بند معروف پ استفاده میشه

   • درود بر شما
    مطمئنا فردی که مستعد در یک هنر باشه خیلی سریع تر پله های پیشرفت رو طی میکنه این پشتکار هست که باعث میشه توجه دیگران بهش جلب بشه. در زمینه بازیگری اگر شخصی استعداد بالایی داشته باشه مسولین آموزشگاه برای معرفی اون دریغ نخواهند کرد چرا که این بعنوان رزومه و اعتبار آموزشگاه محسوب میشه.
    با سپاس ایران آموزشگاه مرجع و بانک اطلاعات آموزشگاه های بازیگری و سینمایی

  • سلام ودرودبرشما ببخشیدمزاحم شدم من میخوام باجناب حیایی صحبت کنم میشه لطف بفرماییدوپیامم وبهشون برسونین.بسیارضروری وحیاتی است.خیلی ممنون

  • درود بر شما
   در کلاس های آموزش بازیگری و در انتهای هر دوره مدرک مربوط به همان دوره داده میشود. کلاس های بازیگری در اصل آموزش فنون بازیگری هست که هر بازیگری باید به آنها تسلط داشته باشه.
   با سپاس ایران آموزشگاه مرجع و بانک اطلاعات آموزشگاه های بازیگری و سینمایی

  • با سلام
   ببخشید اگر در یک منطقه محروم زندگی کنیم آیا شانس دیده شدن در حرفه بازیگری را داریم چون نمیتونیم در کلاس های بازیگری شرکت کنیم

  • آموزشگاه های آزاد بازیگری دارای سیستم آموزشی داخلی بوده و نوع ارائه مدرک و آموزشها طبق شیوه داخلی صورت میگیره و تحت نظر وزارت ارشاد اسلامی و سازمان فنی و حرفه ای کشور انجام میشه، پس همه ی موارد باید در آموزشگاه مربوطه صورت بپذیره. برای اطلاعات دقیق هم میتوانید با شماره هر آموزشگاه تماس بگیرید.
   با سپاس ایران آموزشگاه مرجع و بانک اطلاعات آموزشگاه های بازیگری و سینمایی

 • سلام و درود
  ساعات و روز های کلاس چجوری هست بعد من ک درس میخونم تا ساعت ۲:۳۰ مدرسه هستم به کلاس ها میرسم؟

  • درود بر شما
   برای اطلاع از جزئیات دوره ها و تاریخ برگزاری کلاس ها با شماره تماس آموزشگاه هنر گستر حیایی تماس بگیرید.
   با سپاس ایران آموزشگاه مرجع و بانک اطلاعات آموزشگاه های بازیگری و سینمایی

   • سلام میخواستم ببینم تضمینی اموزش میدین بعد مدرک میدین ؟
    اگه شهریه هارو بزارید ممنون میشم 💜💛💙💚

    • درود بر شما
     وظیفه کلاس های بازیگری آموزش فنون اولیه تا حرفه ای بازیگری هست و وظیفه ای در قبال معرفی و یا تضمین شخصی برای بازی در سینما یا تلویزیون نیست که اگر اینطور بود کیفیت آموزش ها و سطح بازیگری بشدت افت میکرد. البته تمامی آموزشگاه ها برای داشتن رزومه قوی از هنرجوهای خود حمایت میکنند و برترین خروجی های خود را در ساخته های خود بکار میگیرند تا با معرفی بهترین بازیگران و هنرمندان خروجی های خود رو هم تقویت کنند.
     آموزش ها در سطح خوب انجام میشه و با گذراندن ۳ دوره کامل هنرجو تسلط کامل بر روی فنون بازیگری پیدا خواهد کرد و بسته به تلاش، تمرین و پشتکار، راه مفقیت برای هر کسی باز خواهد بود.
     همینطور مختلط بودن بنا به نوع دوره متفاوت هست ولی اکثرا کلاس ها مختلط برگزار میشه.
     با سپاس ایران آموزشگاه مرجع و بانک اطلاعات آموزشگاه های بازیگری و سینمایی

 • سلام خود آقای حیایی همدرکلاس ها حضور دارند؟
  و ایا دراین اموزشگاه تست بازیگری اولیه نیز گرفته میشود؟

  • درود بر شما
   جناب آقای حیایی در مجموعه حضور دارند و در مواردی از آموزش ها حضور دارند. آموزشگاه استعدادیابی امین حیایی با هدف استعدادیابی هنرجویان تاسیس شده و تست بازیگری نیز انجام میدهد.
   با سپاس ایران آموزشگاه مرجع و بانک اطلاعات آموزشگاه های بازیگری و سینمایی

    • درود بر شما
     این اطلاعات در متن ذکر شده ی ما وجود ندارد و ممکن است که در گذشته چنین تخفیف بصورت موقت در این مورد گذاشته شده باشد اما در حال حاضر چنین موردی موجود نیست
     ایران آموزشگاه بانک اطلاعات آموزشگاه های بازیگری

 • سلام اقای حیای.جان عزیزت اگه میشه با من تماس بگیرین.توروخدا.بخدا یه آرزو دارم.میخوام بهتون بگم.بخدا با تماستون خیلی بهم امید خواهین داد.ممنون

 • سلام اقای حیایی.جان عزیزت با من یه تماس بگیرن.توروخدا.بخدا یه ارزوی خیلی خیلی کوچیک دارم که میخوام بهتون بگم.تماس بگیرین یه عمر دعاتون میکنم.
  ۰۹۱۳****

 • شماره اقای حیایی را میخواستم اخه من در شرایط بدی هستم و باید با خودشان در با هی موضوع صحبت کنم اگر امکان دادر جواب بدهید توروخدا😩😩

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما……
  سوالی خدمتتون داشتم……کلاس های بازیگری اقای حیایی این امکان رو به ما میدهد که پس از ازمون سه دوره کلاس ها که با موفقیت تموم شد ترتیبی قایل شود که همه در یک ازمون در حضور استاید استعداد خودشون رو نمایش بدهند…..
  با تشکر……

 • کلاس های امین حیایی هفته ای چند روزه وچند ساعت چون میخواهم از اراک بیام
  ثبت نام تابستان کی شروع میشه

 • سلام خسته نباشید
  من ۱۵سال دارم و علاقه خیلی زیادی به بازیگری دارم محل زندگی من در کرج هست با اینکه در منطقه محروم زندگی میکنم اما میتونم به آموزشگاه بیام اعتقاد دارم که استعداد بازیگری رو دارم اما زیاد جدی نمیگیرن هزینه کلاس ها خیییلی زیاده شاید برای بعضی ها کم باشه اما خانواده من توان پرداختشو ندارن و چون جدی نمیگیرن واقعا نمیشه
  ای کاش آقای حیایی که همچین فرصتی رو در اختیار مردم قرار دادن فکر کسایی که توان پرداخت هزینه رو نداشتن میکردن من واقعا از این موضوع خیلی ناراحتم حداقل اونایی ک استعداد داشتن میتونستن رایگان بیان کلاس . باتشکر

  • با سلام
   واقعا با شما موافقم من خانوادمو ب زور راضی کردم ک ب کلاس بازیگری برم و خانوادم هیچوقت حاضر نمیشن ۲تومن بدن

 • سلام وقتتون بخیر من میخواستم برای ثبت نام پول واریز کنم ولی از صبح تا حالا به اون کسی که عکس شناسنامه و کارت ملی و فرستادم پاسخگو نیستن میشه لطفا راهنمایی کنید

  • درود بر شما
   شما در حال گذاشتن نظر در وبسایت ایران آموزشگاه هستید. ایران آموزشگاه محلی برای معرفی آموزشگاه ها هست و برای ارتباط مستقیم با آموزشگاه میتونید از شماره های تماس داخل متن توضیحات آموزشگاه استفاده کنید.
   سپاس

 • سلام میخواستم بدونم بعداز گذروندن دوره مقدماتی برای راهیابی به دوره متوسطه و بعدش پیشرفته تست گرفته میشه ؟ یعنی بعد از گذروندن دوره مقدمانی اگه تو تست قبول نشیم به دوره بعد راه پیدا نمیکنیم و دیگه نباید شرکت کنیم ؟ اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم اگه اینجوری باشه که خیلی بده

 • سلام خسته نباشید
  من هفده سالمه و از کرجم رشته ی تجربی درس میخونم ولی عاشق بازیگری ام و میخوام کنکور هنر بدم به جای کنکور تجربی و بیام موسسه اقای حیایی ولی میخوام بدونم ایا وقتی بیام اونجا ازمون ورودی داره و یا میترسم بگن که شما استعداد نداری و برو ولی به نظر خودم میتونم ، مگه اصن اول نباید اموزش ببینیم بعدتست بدیم؟
  میشه خوب راهنماییم کنید من تو دوراهی زندگیمم
  و اینکه هزینه کلاسا توی دوره های مختلف چقدر افزایش قیمت داره

 • سلام
  باید قبل تابستون ثبت نام کرد یا تو تابستون هم میشه

  میشه زودتر جواب بدید ممنون

 • باسلام وعرض خسته نباشید
  لطفا حتما سلام مارا به آقای حیایی برسانید واز ایشان بپرسید: میشه بجای اینکه پول بدهیم آنجا کار کنیم؟
  شما واقعا نسبت به بقیه کلاس ها پول کمتری میگیرید
  من حتی گوشی هم ندارم وبا گوشی فامیل این پیام را میفرستم
  باعرض شرمندگی

 • سلام خسته نباشید من خیلی خیلی به بازیگری علاقه دارم و تنها هدفم زندگیمه. من از شهرستان پاوه استان کرمانشاه پیام میدم آیا میتونم در کلاس ها شرکت کنم؟با تشکر

 • سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم. اگه ما سه دوره کلاس رو با موفقیت پشت سر بگذاریم فیلم بازی می کنیم . منظورم اینه که استاد مارو مثلا به یه کارگردانی معرفی میکنن؟

 • سلام. من خیلی خیلی به بازیگری علاقه دارم اما خانواده ام هنوز نفهمیدن یعنی نمیخوام بفهمن. من امسال کنکور دادم به درس علاقه ندارم و به بازیگری علاقه دارم. و میخوام که درسو ول کنم بیام کلاس بازیگری. من فقط بدونم که آیا اگه کلاس تموم کردیم استاد میتونه کاری بکنه که بتونیم فیلم بازی کنیم و خودمونو به خانواده ثابت کنیم که انسان تنبل و بی عرضه نیستیم؟

 • سلام. من امسال کنکور دادم اما خیلی به بازیگری علاقه دارم ولی هنوز به‌ خانواده نگفتم و میخوام که اگر نتیجه بخش باشه درسو رها کنم و به کلاس استاد بیام . من فقط یه سوال دارم اونم اینه که آیا اگه ما هرسه دوره رو با موفقیت پشت سر بگذاریم فیلم بازی میکنیم. منظورم اینه که آیا استاد مارو به یه کارگردانی معرفی میکنن؟آخه چون خانواده فکر میکنن که ما از دست کنکور فرار میکنیم و من میخواهم که ثابت کنم که انسان تنبل و بی عرضه ای نیستیم

 • دوستان خیلی معذرت میخوام خیلی سوال پرسیدم ولی من میخوام بدونم که اگه من سه دوره رو با موفقیت تمام کنم بعد از اون چیکار میکنم

 • سلام دوستان خسته نباشید اگه میشه کانال تلگرام ایجاد کنید.چونکه بعضی از ما اینستاگرام نداریم. ممنون

 • سلام : از اینکه خودمو معرفی نمیکنم پوزش میطلبم .
  من یکبار جهت مصاحبه اونجا امدم . واگر میدانستم که قراره توسط چه کسی
  یا کسانی مصاحبه بشم هرگز نمیامدم .
  متأسفانه ایده تان را برای انتخاب بازیگر و یا اموزش بازیگری قبول ندارم .
  دوما من با ردی مصاحبه شماها هرگز ناامید نمیشم .
  سوما : میگن کوه به کوه نمیرسه . ولی ادم به ادم میرسه .
  من از اقای حیایی متعجبم قبل از مصاحبه ایشان را خیلی قبول داشتم
  وللی باید بگویم متأسفانه حتی اگه موفق ترین فرد دنیا هم که بشوند
  هرگز قبولش نخواهم داشت .
  نه اینکه بگویم چون جواب منفی از همکاران ایشان گرفتم . بلکه ایده هایی
  که تو الفاظ بکار گرفته شده رو قبول ندارم .
  من تمامی فیلمها و حتی برنامه عصر جدید را یکی بخاطر علیخانی و اقای
  حیایی میدیدم . ولی باید بگویم دیگر هرگز عصر جدید را نخواهم دید و
  باورش هم نخواهم داشت .
  براتون ارزوی سلامتی دارم .

 • سلام من علاقه بسیار زیادی به بازیگری دارم ولی خونمون شهرستانه کلاسا باید حتما حضوری باشه
  ممنون

 • سلام ببخشید سوال میکنم میخواستم بدون که آقای امین حیایی شما خودتون پاسخ میدید یا از اموزشگاه پاسخ میدین

 • سلام می خواستم بدونم که آقای امین حیایی خودشون هم اموزش میدن یعنی توی ترم اول دوم یاسوم هستن که اموزش بدن یعنی بازیگری یاد بدن

 • سلام میخواستم بدونم واسه وارد شدن به کلاس های هنر گستر حیایی چه کار هایی را باید انجام دهیم؟

 • سلام و درود خدمت اقا حیایی با این کارشون
  من میخام تو این کلاسا سرکت کنم ولی نمیونم چکار کنم مصطفی ۱۸ ساله از تهران بچه پایین شهر شوش مولوی راه اهن تو رو خدا کمکم کن 😭😭😭خدافظ بچه باحالیم پشیمون نمیشی

 • سلام خدمت اساتید محترم سید ابوالفضل حیدری هستم ۱۶ ساله ۱۷۳ سانتی متر هست بزرگ ترین آرزوم در دنیا بعد از خانواده م موفقیتم در بازیگری است لطفا مبلغ دوره‌ی متوسط و پیشرفته رو همراه با تایم کلاس به من بگید تا خدمت برسم خواهش می کنم جوابمو بدید لطفا بگید با تشکر از اساتید مهترم

 • منظورم اینه ک ب مصاحبه اموزشگاه حیایی برم انکانش هست ثبتنام نکنن
  مصاحبش سخته یا اساسا فقط بزاشون پول مهمه؟

 • سلام با سن۴۵سال با اتش و عشق هنرپیشگی ۴۰ساله میشه تو عالم سینما کاری کرد یا وقت خودم و شما رو تلف نکنم لطفا راهنماییم کنین

 • اگه میشه بگین که کلاس ها آنلاینه یا نه
  اگرپاسخ بدین ممنون میشم😊
  چون من به لازیگری خیلی علاقه دارم واستعدادشم دارم

 • ببخشید توی یک سایت من برای این کلاس های آقای حیایی ثبت نام کردم و با من تماس گرفتند میشه بگین فیک هست یا نه؟

  • برای ثبتنام در دوره ها باید در سایت خود مجموعه اقدام فرمایید. دوره آنلاین فقط در دوره مقدماتی انجام میشود.

   دوره های مقدماتی همان دوره های پایه ای کشف استعداد و قابلیت های هنرجویان بوده که الفبای بازیگری از صفر طی این دوره توسط اساتید مجرب موسسه آموزش داده می شود. دوره های مقدماتی برای دو رده‌سنی نوجوانان ( ۱۰ تا ۱۷ سال) و بزرگسالان (۱۸ سال به بالا) برگزار می گردد. در این دوره، تمام تلاش اساتید و موسسه بر این است که در پایان، هنرجو به درک کامل از زمینه استعداد خود برسد. دروس آموزشی در این دوره برای نوجوانان و بزرگسالان به تفکیک ارائه می گردد.

 • اگر کلاس ها آنلاینه به چه صورته؟
  آیا موسسه هنر گستر حیایی اپلیکیشن داره؟
  یا در پیام رسان هایی مثل واتساپ روبیکا یا تلگرام هست؟

 • من هدفم در ثبتنام در این آموزشگاه فقط برای اینه که تجربم بالا بره واگر نه به من همه میگن برو تست بده حتما قبول میشی ولی من میگم که میخوام تجربم بالا بره و بعدا تست بدم که با امکان صد درصد قبول بشم

 • من ۱۴ سالمه اگه ثبتنام کنم قبول میشم؟
  یعنی به سن اهمیت میدن؟
  ببخشید ها از شما هی سوال میپرسم😊☺

 • این هایی ک تو میگی باید ار نظر دیگران و کسایی ک تیو این عرصه تجربه دارن قابل توجه باشه یک
  الکی کسی با تست قبول نیمشه چ بسا ما افراد خوبی رو داریم ک دارن خاک صحنه میخورن یا افراد نا بازیگری ک سیمرغ میگیرند😣😶

 • ببخشید بالا نوشته ساعتش از ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر
  آیا یه کوب باید پشت گوشی بشینیم یا یا وسط هاش وقت میدن برای استراحت؟

 • نمیشه استاد حیایی خودشون هر سه دوره رو تدریس کنن؟
  چون من به خاطر ایشون توی این کلاس ها ثبتنام میکنم
  کاشکی باشن☺

  • اطلاعات و جزئیات آموزش هر مجموعه بنا بر سیاست کاری و شرایط آن لحظه آموزشگاه در نظر گرفته میشود و قابل تغییر است، شرایط آموزش و ثبتنام در هر دوره ممکن است تفاوت هایی داشته باشد پس بهترین روش کسب اطلاعات برای ثبتنام ارتباط با شماره آموزشگاه میباشد. بعنوان مثال شرایط آموزش در حال حاضر به یکباره به آموزش آنلاین تبدیل شده که آن هم بجهت شرایط حال حاضر کرونا میباشد.

 • اره فن بیان داره دوره مقدماتی یکی از دوستام اونجا میرفته تابستونی بعد هزینش سه ملیونه مقدماتی کل سه دوره مجموعه پونزده میلیون میشه بعد اینکه نگران تست نباشید اوکیه بعد اینکه اموزشگاه سیدی هم خوبههههههذمن اونجا رفتم متاستفانه ی دلایل کرونا و ،… دیگه نشد ک بسه ادامه بدم
  در ضمن حدیث رو نمیشناسم ک از حرفاش میگم پیشنهاد من اموزشگاه کارنامه و سینماگران و تارخ و سیدی هست و واقعا دوتا ی اول عالین و ب امید اقای حیایی نرید شش ماه باید دوره ببینید اگ تازه مرحله دو یعنی بعد سه‌ماه قبول بشید بعذ تازه برید دوره پیشرفته و ایسپن باشن الکی خودتون رو علاف نکنید اموزشگاه ب نام برید امپژشکاه پوران درخشندع هم خوبه

  • آخه پسر امین حیایی دارا حیایی هم به کلاس های پدرش رفته و الان یه بازیگر خیلی خوبیه و خیلی موفقه

 • پسر اقای حیایی ب خاطر اینکه نمیخواسته اسم وودرش پشتش باشع دوره مدلینک و بازیگری رو ایران ندیدع و اصلا توی اون جا دوره ندیدع و اینکه اموزشگاه هایی ک گفتم هنرمندان بنامی داشتن

 • سلام میخواستم بدونم اینکه من توی اموزشگاه هومن سیدی دوره دیدم الان برم اینجا تکلیفم چیه متوسطه مقدماتی یا پیشرفته!؟

 • بنده دوره هامو تکمیل کردم بیست و خورده ای دارم ولی خوب میخوام تحربه کنم اموزشگاه های دیگرو چون میخوام برام تجربه بشه و کار گیرم بیاد

 • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.

  من میخواستم بدونم ک ثبتنام محدودیت نداره؟

  یعنی اینک هر موقعی ثبتنام کردیم تو اپلیکیشن یاد میدن؟؟

  یا اینک ۳ ماه به ۳ ماه؟

 • ممنون از سایت خوبتون
  سوال داشتم مربوطه ب اینکه این اموزشگاه ب کار میکیره هنرجوهارو میخوام بدونم امکان این هست ک ورود ب عرصه هست ؟
  ممنون🙂😇

  • درود بر شما
   ممنون از نظر شما. هیچ آموزشگاهی موظف به معرفی هنرجو به پروژه نیست. برای اطلاعات بیشتر مطلب مربوط به راهنمای بازیگری رو در متن بصورت کامل مطالعه بفرمایید.

  • اگ منظورتون مُدَرِسِ
   استاد های دانشگاه مثل استاد آسانی هستند ک زیر دست استاد امین حیایی بودند

 • سلام ببخشید شما گفتید که آموزشگاه هیچ مسئولیتی نداره که مارو برای فیلم معرفی کنه اگه اینطوره ما چطور برای فیلم میریم؟؟؟

 • سلام و عرض ادب میشه بهترین اموزشگاه بازیگری رو بگید؟
  کسی بوده ک اینجا رفته باشه میخوتسنم بدونم کلاساش چ مدلیه؟

   • سلام ببخشید من از طریق سایت ثبت نام کردم ولی کسی هنوز با من تماس نگرفته و هرچقدر به آموزشگاه زنگ میزنم میگن ساعت کاری به پایان رسیده و کسی پاسخگو نیست…

   • سلام. ماشهرستانی ها که شرایط مالیمون کمه ولی استعداد داریم خداروشکر.. ای کاش منم میتونستم بیام چون واقعا عاشق بازیگری هستم و تئاتر کار کردم اینجا..
    خیلی دوست دارم با خود آقای حیایی صحبت کنم چون میخوام یه داستان دارم واسه اجرا اما حمایتی ندارم..

 • سلام وقت بخیر❤️
  میخواستم بدونم مبلغ ما کل کلاسا جغدر میشه
  ممنون میشم جوابمو بدین🙏🙏

 • سلام خسته نباشید ببخشید من از آشناهای سعید فتحی روشن هستم ایشون این مجموعه را معرفی کرده است میخواستم بدونم از کی شروع میشه؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *