معرفی ۶ تا از بهترین آموزشگاه زبان برتر کرج

6 بهترین آموزشگاه زبان کرج و معتبرترین بهترین کلاس زبان کرج IELTS و TOEFL

_

معرفی آموزشگاه و کلاس مکالمه زبان در کرج

برترین آموزشگاه مکالمه زبان کرج در سال ۹۹ – بهترین کلاس مکالمه زبان کرج کجاست؟

_

مسلما شما برای یافتن یک آموزشگاه زبان خوب در شهر کرج در حال جستجو هستید و دقدقه شما یافتن یک کلاس مکالمه زبان خوب برای آموزش زبان های خارجی و یا آمادگی برای آزمون های مهمی چون آیلتس یا تافل و غیره هستید. ما سعی داریم در این مطلب تعدادی از مراکز آموزش زبان کرج که دارای کیفیت بالایی میباشند را معرفی کنیم.

آموزشگاه های زبان زیادی در حوزه برگزاری کلاس های زبان و کلاس مکالمه زبان در کرج و نیز برگزاری کلاس های آمادگی آزمون های آیلتس IELTS، تافل و غیره در استان البرز مشغول به فعالیت هستند و هر یک با متدهای اختصاصی خود مشغول آموزش به زبان آموزان خود هستند و بدون شک هدف همگی ارائه بهترین کیفیت آموزشی برای آمار بهتر خروجی های خود هستند؛ در این بین تعدادی از آموزشگاه های زبان و کلاس های مکالمه زبان از بقیه بیشتر سر زبان ها هستند که بنا به عوامل مختلف چون مدیریت اصولی تر مجموعه و استفاده از روش های اصولی و جدید آموزش و نیز استفاده از تجهیزات آموزشی و محیطی بهتر، از باقی آموزشگاه های زبان عمومی و کلاس های مکالمه زبان کرج شهرت بیشتری دارند.

در این مطلب قصد داریم چند تا از بهترین آموزشگاه های زبان کرج و بهترین کلاس مکالمه زبان کرج را که با سابقه درخشان مشغول به فعالیت هستند معرفی کنیم. این آموزشگاه ها جزو بهترین آموزشگاه های استان البرز محسوب میشوند و با دارا بودن شعب متعدد در سراسر کرج جزو بهترین کلاس زبان های کرج محسوب میشوند. این رتبه بندی در سال ۹۸ انجام شده است و آموزشگاه‌های نام برده شده جزو برترین های زبان‌ محسوب می‌شوند که در دوره‌های مختلف آموزش زبان چون مکالمه عمومی زبان، دوره‌های آیلتس و تافل، دوره های آموزش زبان‌های آلمانی و فرانسه، دوره‌های آموزش زبان روسی و ترکی و دیگر خدمات آموزشی مشغول به فعالیت مستمر و درخشان هستند.

کلاس های زبان نام برده شده در این لیست پیشنهاد اساتید و کارآموزان در نظر سنجی انجام شده (در حال حاضر) توسط تیم ایران آموزشگاه می‌باشند و معیار این رتبه‌بندی بیشتر نسبت به سطح کیفیت آموزشی، تنوع دوره‌های ارائه شده برای آموزش (ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی)، تجهیزات محیطی و آموزشی آموزشگاه، برخورد با زبان آموزان قرار داده ایم. دقت داشته باشید که اگر آموزشگاه‌ها دارای شعبات متعددی باشند بنابراین احتمالا بعضی شعب سطح کیفی آموزشی متفاوتی از باقی شعبه‌ها خواهند داشت، پس در انتخاب شعبات هم دقت لازم را بعمل آورید. برای مشاهده اطلاعات بیشتر هر آموزشگاه وارد بخش “مشاهده” یا “توضیحات انتهای صفحه” شوید و همینطور آموزشگاه برتر منطقه خود را برای ما از طریق فرم نظر سنجی زیر ارسال فرمایید.

_

معرفی بهترین کلاس مکالمه زبان و آموزشگاه زبان خارجی کرج

_

نام آموزشگاه و دوره های آموزشی

تماس – وب سایت

۱

آموزشگاه زبان نصیر کرج

شماره تماس

 1. آیلتس IELTS
 2. تافل TOEFL
 3. آموزش تخصصی زبان انگلیسی – کلاس حضوری و آنلاین
 4. پکیج های آموزشی فیزیکی و آنلاین
 5. مکالمه – Advanced – انگلیسی – فرانسه – آلمانی – اسپانیولی – Meeting course – Negotiation course – Telephoning course – Presentation course – Email course – Marketing course
 6. فشرده – خصوصی
 7. کودکان و نوجوانان – بزرگسال
 

« اطلاعات»

۲

آموزشگاه زبان ملل کرج

شماره تماس

 1. زبان آلمانی Germani
 2. ترکی استانبولی و مدرک تومر TÖMER
 3. آیلتس IELTS و تافل TOEFL
 4. زبان انگلیسی, Gre , TOLIMO MCHE , MSRT , PET , KET
 5. آزمون های فرانسه DELF , DALF , TCF , TEF , …
 6. آزمون های اسپانیایی DELE و تمامی آزمون های سفارت های مختلف اعم از ایتالیایی , آلمانی , چینی , روسی , ترکی استانبولی و ….
 

« اطلاعات»

۳

آموزشگاه زبان نصرت کرج

شماره تماس

زبان انگلیسی IELTS , TOEFL , Gre , TOLIMO MCHE , MSRT , PET , KET , … و آزمون های فرانسه DELF , DALF , TCF , TEF , …و آزمون های اسپانیایی DELE و تمامی آزمون های سفارت های مختلف اعم از ایتالیایی , آلمانی , چینی , روسی , ترکی استانبولی و ….  

« اطلاعات»

۴

آموزشگاه زبان بیان نفیس

شماره تماس
رشته های مختلف مانند آمادگی برای آیلتس IELTS، آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان ترکی استانبولی بصورت خصوصی و ترمیک – زبان های خارجی انگلیسی، آلمانی ( بحث آزاد )، دوره های ترمیک و خصوصی – ادامه تحصیل در ترکیه در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی  

« اطلاعات»

پل ارتباطی آموزشگاه ها با ایران آموزشگاه ۰۹۱۲۳۶۴۹۲۹۶ (محمد سامان)

_

نتیجه گیری

حرف آخر ایران آموزشگاه

کدام یکی از آموزشگاه زبان را برای آموزش انتخاب کنیم؟

همانطور که ابتدا گفتیم آکادمی‌های زبان نامبرده شده طبق بازخوردها در سال ۹۹ می‌باشد و دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان‌ عمومی می‌باشند که از جمله آنها میتوان به کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان‌های زنده دنیا اشاره کرد. این آموزشگاه ها همچنین برگزار کننده دورهای مختلف آزمون‌های آمادگی زبان‌های خارجی چون کلاس‌های آموزش آیلتس IELTS، تافل TOEFL، کلاس‌های تخصصی ESP، کلاس‌های آموزشی پودفک و غیره نام هستند.

آموزشگاه‌های متعددی در زمینه برگزاری کلاس مکالمه زبان تهران و آزمون‌های تخصصی زبان وجود دارد و ما ۶ تا از آموزشگاه‌های زبان عمومی کرج که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه‌ها، تعدادی را انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید.

لطفا هرگونه تغییر در خدمات و شکایات و انتقادات و نیز خدمات شایسته ارائه شده توسط آموزشگاه‌ها را دربخش نظرات به اشتراک بگذارید.

امیدواریم که این مقاله در انتخاب یک آموزشگاه زبان عمومی و کلاس مکالمه زبان خارجی در کرج شما را یاری کرده باشد. لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه ها در قسمت نظرات انتهای صفحه برای ما ارسال فرمایید.

در ادامه توجه شما را به مطالبی مفید در این حوزه جلب مینماییم:

 • ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

معرفی دیگر کلاس های زبان در کرج

 

نام آموزشگاه زبان  آدرس آموزشگاه زبان در کرج

آموزشگاه زبان زمر

گوهردشت، نبش چهارم غربی، ساختمان زمر ، طبقه دوم

آموزشگاه زبان نشر سخن

آموزشگاه زبان سیمین

آموزشگاه زبان نصیر کرج

آموزشگاه زبان ایرانمهر گوهردشت کرج

آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان های خارجی آکسون

آموزشگاه زبان اندیشه البرز

کرج، گوهردشت، فلکه اول، پشت نیکامال، کوچه آرش

آموزشگاه زبان چاوش

کرج، آزادگان، ابتدای بلوار کاج، ساختمان یاسین

آموزشگاه زبان آیپرناتیک

کرج، میدان سپاه، میدان والفجر، مجتمع تجاری یکتا، طبقه ۴، واحد ۳۱۱

آموزشگاه زبان ادیب

کرج، میدان شهدا، ابتدای خیابان بهار، جنب نمایشگاه اتومبیل بهارستان

آموزشگاه زبان کیش

کرج، فردیس، بین سه راه حافظیه و فلکه اول، جنب مسجد الزهرا

آموزشگاه زبان راه کیش کرج

آموزشگاه زبان پالیز

کرج، ۴۵ متری گلشهر، ابتدای بلوار محمدی، پلاک ۱۴
امتیاز ما
برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید.
[کل: ۲ میانگین: ۳]

ایران آموزشگاهمقالات آموزشی

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *