آموزشگاه زبان هیراد ابهر

آموزشگاه زبان هیراد ابهر

آموزشگاه زبان هیراد ابهر با مجوز رسمی و با مدیریت مهسا شاه مرادی مشغول به فعالیت است. از دوره های این مرکز میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان هیراد

 • آموزش زبان انگلیسی برای کودکان از سنین ۴ تا ۸ سال می باشد.
 • در این دوره آموزشی تلاش شده است با استفاده از کتب آموزشی به‌روز و پویا ابزار لازم یادگیری زبان انگلیسی کودکان را فراهم آوریم.

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای خردسالان هیراد

آموزش زبان انگلیسی برای خردسالان نیز همانند کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این رده سنی هم آموزش به همراه بازی و سرگرمی انجام می پذیرد و البته این مهم نیز در اولویت قرار می گیرد که در این دوره خردسالان برخی از ساختار های زبان انگلیسی را نیز تحت عنوان گرامر البته در قالب مثال ها و گفتار فرا خواهند گرفت.

توجه به این نکته اهمیت بالایی دارد که یادگیری زبان انگلیسی برای خردسالان در کنار تمام این اصول باید به نحوی باشد که خردسالان مشتاق به ادامه دادن این مسیر باشند و میل ادامه یادگیری در آنها ایجاد شود.

آموزش زبان انگلیسی خردسالان در آکادمی زبان هیراد از سنین ۸ تا ۱۴ سال شروع می‌شود.

دوره های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان هیراد

دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان آکادمی زبان هیراد مخصوص رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال است.

زبان آموزان نوجوان طی استمرار ترم‌ها با نوعی از زبان انگلیسی آشنا می‌گردند که ایشان را نه تنها برای رویارویی با موقعیت‌های روزمره آماده می‌کند، بلکه توانایی فهم و ارتباط با مفاهیم ساده علوم (به زبان انگلیسی) را که عمدتا” در مدارس خارج از کشور استفاده می‌گردد برایشان فراهم می‌کند.

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره پایه و مقدماتی آموزش زبان به بزرگسالان (Elementary) هیراد

اهداف دوره مقدماتی آموزش زبان به بزرگسالان عبارتند:

 • از آشنایی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی
 •  توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و روزمره
 • توانایی درک و انتقال مفاهیم ذاتی (غیر انتزاعی) از طریق چهار مهارت Speaking، Writing، Reading و Listening
  دوره پیش متوسطه آموزش زبان به بزرگسالان (Pre-Intermediate)
 • در دوره پیش متوسطه آموزش زبان به بزرگسالان زبان‌آموزان به تدریج به توانایی ارتباط با سطح بالاتری از روانی گفتار رسیده و زبان را در قالب کاربردی روزمره (دعوت کردن، پذیرفتن، رد کردن، اعتراض کردن، نصیحت کردن…) استفاده می‌نمایند.

 

دوره متوسطه کلاس زبان بزرگسالان (Intermediate)

 • در دوره متوسطه کلاس زبان بزرگسالان زبان آموزان علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختارهای دستوری، در کنار روان‌تر شدن، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته بوده و می‌توانند به‌صورت معنی‌دار ارتباط برقرار نمایند.
 • در ضمن زبان آموزان در این سطح قادرند تا در صورت بروز اشتباه، و اگر به طریقی به اشتباهشان اشاره گردد، سعی کنند تا اشتباه خود را تصحیح نمایند.

 

دوره فوق متوسطه کلاس زبان بزرگسالان (Upper-Intermediate)

 • در انتهای دوره فوق متوسطه کلاس زبان بزرگسالان زبان آموزان قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده‌تر و انتزاعی‌تر را در زبان دوم، هم درک کرده و هم بیان نمایند، از ساختار‌های ترکیبی بیشتری استفاده نمایند، و بدون تذکر و کمک دیگران اشتباهات خود را متوجه شوند و تصحیح نمایند.
 • دوره های فوق متوسطه و تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

دوره‌های پیشرفته و تخصصی شامل سه مقطع:

CPE ،Secondary Advanced ،Primary Advanced بوده که هر یک در ۶ ترم آموزشی تدریس می‌شوند.

دوره پیشرفته اول آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان Primary Advanced

در این مقطع، زبان آموزان به پالایش و تقویت توانایی‌های زبانی خود می‌پردازند، چهار مهارت زبانی را به‌راحتی و در سطح پیشرفته استفاده می‌نمایند.

در ضمن اندوخته‌ای غنی از واژگان، ساختارها و کاربردهای زبانی در اختیار دارند. به‌علاوه با سرعت عمل و انعطاف‌پذیری بالاتر و بدون نیاز به تامل کردن صحبت می‌نمایند.

دوره پیشرفته دوم آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان Secondary Advanced

در این مقطع زبان آموزان می‌توانند از زبان دوم به‌صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت‌های واقعی روزمره استفاده نمایند.
بنابراین عمده مباحث به فراگیری زبان تخصصی و آکادمیک تخصیص می‌یابد.

دوره CPE آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره CPE بالاترین سطحی است که در محیط کلاسی به زبان آموز ارائه می‌گردد. زبان آموزان می‌توانند به‌راحتی تمام، با آگاهی و تسلط کامل از زبان و لایه‌های پیچیده و نامحسوس آن استفاده نموده و بر جنبه‌های کمتر متداول زبان مسلط هستند.

دوره CPE بالاترین سطح توانش زبانی در زبان دوم است و حتی از برخی لحاظ، افراد معمولی انگلیسی زبان قادر به هم‌آوردی با زبان آموزان این مقطع نیستند.

دوره های آموزش زبان فرانسه

دوره های آموزشی زبان فرانسه شامل ۱۰ ترم آموزشی است که در این دوره ها از سری کتاب های کاملا معتبر Le Nouveau Taxi استفاده می شود. یکی از جدید ترین و بهترین متدهای آموزش زبان فرانسه، متد آموزشی Le Nouveau Taxi متعلق به انتشارات Hachette فرانسه می باشد که برای رده سنی نوجوانان و بزرگسالان تولید شده است. این متد شامل ۳ کتاب Le Nouveau Taxi 2، Le Nouveau Taxi 1 و Le Nouveau Taxi 3 است

دوره های آموزش زبان آلمانی

پس از زبان انگلیسی، افرادی که با عشق و علاقه زبان می‌آموزند، یکی از زبان‌های آلمانی، فرانسوی و یا اسپانیایی را برای یادگیری انتخاب می‌کنند ولی این مسئله در بین زبان‌آموزان جا افتاده است که زبان آلمانی سخت‌ترین زبان در بین این سه زبان است. اما می‌دانیم که سخت بودن این زبان، داوطلبان یادگیری زبان آلمانی را کم نکرده و افرادی که مایل به تحصیل یا کار در کشور آلمان هستند، به یادگیری این زبان علاقمند هستند.

در راستای سنجش توانایی زبان، موسسه CEFR اقدام به برگزاری آزمون زبان آلمانی می‌کند و سطوح زبان آلمانی بر اساس استانداردهای این موسسه بین A1 تا C2 است. سطح پایه یا A1 ساده‌ترین سطح است و زبان‌آموز در سطح C2 (بالاترین سطح) به‌راحتی می‌تواند آلمانی را صحبت کند.

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره های آموزشی ترکی استانبولی شامل ۱۰ ترم آموزشی است که در این دوره ها از سری کتاب های کاملا جدید و معتبر İstanbul استفاده می شود که در آزمون Tömer نیز به عنوان منبع آزمون مورد استفاده قرار می گیرد.

این سری کتاب ها شامل ۵ مقطع می باشد که عبارتند از : A1 ، A2 ، B1 ، B2 و C1 که هر مقطع شامل ۲ ترم آموزشی است.

مجموعه کتاب های استانبول به عنوان یک منبع غنی برای زبان آموزانی که قصد یادگیری زبان استانبولی را دارند، بسیار مناسب و مفید است. این مجموعه از سطح ابتدایی A1 شروع شده و سطح متوسط آن B1 و C1 سطح متوسط روبه بالا و پیشرفته است.

 

اطلاعات تماس آموزشگاه

 • نوع مجوز: با مجوز رسمی
 • نام مدیریت: مهسا شاهمرادی
 • آدرس وبسایت:
 • آدرس اینستاگرام:
 • تلفن تماس: ۰۲۴۳۵۲۴۴۱۷۱
 • آدرس آموزشگاه: ابهر، شناط، روبروی داروخانه شاهانی خیابان شهید علی مرادی، روبروی آزمایشگاه مرکزی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *