آموزشگاه زبان نصیر (کرج)

آموزشگاه زبان نصیر

آموزشگاه زبان نصیر


مؤسسه نصیر در کرج یکی از بهترین آموزشگاه های زبان کرج در سال ۱۳۷۵ با همکاری و همیاری دکتر حسام میرآقا و استاد منصور میرآقا افتتاح گردید. آموزشگاه زبان نصیر با شعبه مرکزی در گوهردشت شروع به فعالیت نمود و تابحال شعبات متعددی را احداث نموده است.

دوره های آموزشی آموزشگاه زبان نصیر

آموزشگاه زبان نصیر دارای دو دوره کلی عمومی و پیشرفته میباشد که هر یک دارای تقسیم بندی های مختلف به شرح زیر میباشد:

دوره های عمومی

 • کلاسهای مکالمه Free Discussion
 • کلاسهای فقط گرامر
 • دوره مکالمه گرامر
 • کلاسهای شبانه (ساعت ۸ تا ۱۰ شب)
 • دوره تربیت استاد
 • دوره کودکان و نوجوانان
 • کلاسهای خصوصی پکیج (TOEFL , IELTS, مکالمه)
 • کلاسهای فشرده (۲ روز در هفته بوده و هر ترم آن ۳ ماه بطول می انجامد ولی کلاسهای فشرده مؤسسه ۳ روز در هفته بوده و هر ترم آن ۱.۵ ماه است)
 • دوره های آمادگی مصاحبه و سفارت
 • دوره های پیشرفته (Advanced)
 • کلاسهای زبانهای غیر انگلیسی (زبانهای فرانسه، آلمانی و اسپانیولی)
 • کلاسهای جمعه (یکروز در هفته): ساعت ۹ تا ۱ عصر می باشد. به ندرت شیفت ۲ تا ۶ عصر نیز تشکیل می گردد. هر جمعه ۲ جلسه و ۴ ساعت است و هر ترم آن بصورت عادی و غیر فشرده حدود ۳ ماه بطول می انجامد.
 • کلاسهای آنالیز فیلم: این کلاسها نیز یک جلسه در هفته تشکیل می شود که طی آن یک فیلم زبان اصلی به لهجه امریکایی برای دانشجویان در جنبه های ذیل آنالیز می شود: ۱) بررسی لغات ۲) بررسی تلفظ کلمات ۳) اصطلاحات ۴) صحبتهای عامیانه ۵) درک مطلب این کلاسها برای تقویت مهارتهای شنیداری و توسعه دایره لغت بسیار مؤثر است و به همه دانشجویان توصیه می گردد
 • عقد قرارداد با سازمانها، شرکتها، مدارس و مهدکودک های دو زبانه
 • دوره های مخصوص سفرهای کاری: در صورتیکه امکان حضور و همراه نمودن یک نفر راهنما یا مترجم و یا مشاور انگلیسی زبان را با خودتان برای سفر های کاری دارید که مؤسسه نصیر یک فرد مجرب دارای پاسپورت را با شما همراه خواهد نمود در غیر اینصورت طی این کلاسها شما را برای حضور در هر کشور خارجی با هر زبانی آماده نموده و شما را برای انعقاد و یا به ثمر رساندن هر تجارت یا معامله ای یاری می نماید. این دوره نیز با توجه به گوناگونی نیاز ها بایستی بصورت خصوصی اجرا گردد.

دوره های ویژه مهارت های تخصصی

Meeting course: آماده کردن افراد با کتاب ها و سیستم های آموزشی اختصاصی برای حضور در نشست ها، جلسات به زبان انگلیسی، و با طرفهای خارجی شرکتها و موسسات.
Negotiation course: دوره های آموزش و آماده سازی افراد برای انواع مذاکرات خارجی در زمینه های فنی و بازرگانی.
Telephoning course: دوره تخصصی مکالمات تلفنی: این دوره ۳۵ ساعته با سیستم آموزشی دانشگاه آکسفورد برای کسانی مناسب می باشد که بطور روزمره بصورت تلفنی با خارج از کشور در تماس بوده و اموری چون ۱) اتصال خطوط خارجی به افراد ذینفع درون سازمان ۲) گفتمان یا مذاکره تلفنی ۳) برقرای قرار ملاقات از طریق تلفن ۴) جذب و جلب مشتری بصورت تلفنی ۵) جمع بندی مذاکره تلفنی و …. را انجام می دهند.
Presentation course: دوره مخصوص سخنرانی: این دوره ویژه کسانی است که باید در میان جمعی انگلیسی زبان، به بیان و ارائه مطلب بپردازند. چگونگی ارائه مطلب، خوش آمدگویی، مقدمه، بدنه اصلی سخنرانی، نتیجه گیری و چگونگی فهم و درک سوالات آنها و پاسخگویی به زبان انگلیسی در این دوره آموزشی، آموزش داده می شود.
Email course: اگر مایل هستید با شرکتها یا افراد خارجی از طریق email مراوده و ارتباط داشته باشید، این دوره دوره برای شما بسیار است.
Marketing course: دوره های ویژه بازاریابی: این دوره به بازاریابانی که مایل هستند در حیطه بازاریابی بین المللی فعالیت نموده و یا مایل به ورود به حیطه marketing شرکتهای خارجی هستند، توصیه می گردد.

شعبات آموزشگاه زبان نصیر

آدرس شعبه مرکزی: کرج، گوهردشت، ابتدای کوی داریوش، شماره ۴۴
تلفن کانادا:
۰۰۱۶۴۷۹۸۷۱۳۵۰
تلفن روابط عمومی ایران:
۰۲۶-۳۴۴۱۳۷۲۳
تلفن دفتر اداری:
۰۲۶-۳۴۴۰۷۸۲۹
دپارتمان تافل و IELTS:
۰۲۶-۳۴۲۰۶۶۰۶
دپارتمان زبانهای غیر انگلیسی:
۰۲۶-۳۴۴۰۷۸۲۸

شعبه درختی

آدرس: ۴۵ متری گلشهر، نبش انوشیروان، طبقه فوقانی بانک ایران زمین
تلفن:
۰۲۶-۳۳۵۰۶۵۸۵, ۰۲۶-۳۳۵۳۲۵۰۳

شعبه بزرگ عظیمیه

آدرس: عظیمیه، میدان بعثت
تلفن:
۰۲۶-۳۲۵۶۵۴۴۷ , ۰۲۶-۳۲۵۶۵۴۲۹ , ۰۲۶-۳۲۵۶۵۴۳۸

شعبه مهرشهر (VIP)

آدرس: بلور ارم، نبش خیابان ۲۲۲
تلفن:
۰۲۶-۳۳۴۲۱۰۹۴

شعبه بزرگ فردیس

آدرس: فردیس بین فلکه دوم و سوم،کوچه توحید
تلفن:
۰۲۶-۳۶۵۴۳۰۹۳ , ۰۲۶-۳۶۵۴۳۶۷۳

شعبه بزرگ تهران

آدرس: تهران، اتوبان همت، شهرک گلستان (راه آهن)، خیابان سروستان ۱۴ شرقی
تلفن: ۲۳ ۲۳ ۴۴۷۱ -۰۲۱ , ۰۲۱-۴۴۷۰۲۳۹۶, ۰۲۱-۴۴۷۰۲۳۹۷, ۰۲۱-۴۴۷۰۱۸۰۱, ۰۲۱-۴۴۷۰۱۸۰۲

__________

همواره برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه‌ها و اطلاع از نوع فعالیت‌ها میتوانید به بخش مقالات و اطلاعیه‌های آموزشی مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *